Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikkel jár a nemzetközi...

RAdam kérdése:

Mikkel jár a nemzetközi kamionozás? érvek ellenérvek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:
az attól függ, milyen vállalkozásban csinálod, mármint ki a főnököd. Nekem volt olyan ismerősöm, hogy nem kapott elég pénzt tankolni, és saját zsebből kellett állni, de ez régebben volt. De anya barátja sok jót mesélt róla, egy rakás érdekes helyen volt, de nagyon kell hajtani, folyton mentek, negatívum, hogyha elromlik valami, az nagyon nagy gáz, meg jól kell ismerni a törvényeket, egyes országokban nagyon keményen büntetnek dolgokat, állítólag az olaszok a legdurvábbak, simán kettévágják a jogsid az út mellett.
2013. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem.szóval mielőtt neki vágok egy idegenországnak olvassak alaposan az adot ország törvényei,és az ottani kressz után.gondolom
2013. ápr. 9. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
ha tudsz nyelvet esetleg akkor külföldi cégnél a pénz miatt megéri kamionozni gyakorlatilag ennyi az érv mellette
2013. ápr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nyelvek, meg jó lenne ha volna egy ismerősöd aki korábban fuvarozott külföldön, és tud mesélni, hogy mit hol hogyan kell. Amúgy arra is fel kell készülni, hogy 1-2 hétig nem jössz haza.
2013. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen.csak sajnos nincs ilyen imerösöm sajnos.Azt tudom hogy nem jönnék haza esténként az biztos:D
2013. ápr. 10. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egy - két hét már felejtős, főleg ha pénzt is akarsz keresni. Tegnap jöttem meg hat hét után. A hazai cégek között kevés a normális, trükköznek, vonogatnak, külföldön viszont keresik a megbízható, nyelveket beszélő sofőröket. Egy fillért nem adnak ingyen, nem egy emberbarát szakma. A fél világ ránk vadászik, betarthatatlan, gyakran egymásnak ellentmondó szabályok, magas büntetések, kemény telek, a hozzánemértő politikusok által hozott törvények, hasonlók. Meg olyan házastárs is kell, aki kibírja a hosszú távolléteket, mert a kollégák többsége elvált.
2013. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen ilyen commenteket már kaptam?És te külföldi cégnél vagy?És ha külföldi céghez mennék akkor is rosszak a körülmények úgy értem nem ér több rossz az utakon?
2013. ápr. 14. 14:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma már elmosódik ez, hogy külföldi vagy belföldi cég. Én magyar vontatóval, de külföldi pótkocsival járok. Ahogy mi munkavállalók külföldön dolgozunk sokan, ugyanúgy hazai vállalkozók külföldi cégeknek dolgoznak be a vontatójukkal. Lehet találni valódi külföldi állást is, jobb pénzért, mint itthon, de arra azért ügyelnek, hogy annyit ne adjanak, mint egy helyinek adnának. De külföldi cégtől a hazajárás még körülményesebb, sokan repülővel oldják meg, vagy mikrobusszal váltják egymást stb.
2013. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!