Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mennyivel indulnatok ki...

Ti mennyivel indulnatok ki londonba, alap hasznalhato nyelvtudassal, szakma nelkul? 500e Ft eleg lehet ha csak egymagam vagyok?

Figyelt kérdés
Ha kinn vagyok, minel elobb valami mosogatos melot kellene talalnom, viszont nincs tippem addig hol lakjak, hogy a gatyam ne menjen ra. 500e meddig tartana ki?
2013. ápr. 12. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

500 ezer elég lehet akár 1 hónapig is, ha azt vesszük hogy egy single szoba ára heti 70-80 font körül van, plusz max 1 hónap depositot kell fizetni. Még ha beleszámoljuk a pár nap hostelt is ahol a kiérkezés utáni pár napban megszállsz akkor is ki lehet jönni belőle. Bár ez mindig lutri hogy milyen gyorsan találsz melót, mi 1700 fonttal jöttünk 2-en és éppen hogy elég volt az első fizetésig.

Amúgy a mosogatás nem egy leányálom, iszonyat szar egy meló és alig fizetik meg, London pedig nagyon drága.

2013. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En ennek ugy futnek neki a helyedben hogy mielott kimesz beiratkozol valami nyelvtanfolyamra, es ha azt elvegezted akkor viszont nem Londonba mesz, hanem valahova videkre. Ott is van munka, ugyanannyit keresel mint Londonban viszont sokkal sokkal olcsobb az elet. En is csak azert voltam Londonban mert ott jartam egyetemre igy a suli odakotott, de ha csak dolgozni mentem volna akkor tuti nem azt valasztom. Videken viszont nem eleg a bangladeshi makogo angol hogy munkat kapj, ezert mondom a nyelvtanfolyamot.
2013. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igen erre egyebkent is kivancsi vagyok hogy mindenkepp "muszaj" londonba menni, vagy meglehet elni kisebb helyen is? Engem a nagyvaros eletvitel szeruen nem vonz, csak a munkalehetoseg miatt. A mosogatason kivul miben lehet gondolkodni?
2013. ápr. 12. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:

mosogatáson kívül bármi szóba jöhet, a nyelvtudásodtól és a képzettségedtől függően. Kezdésnek mindenképp Londont javaslom, mert vidéken, angliai tapasztalat nélkül nagyon nehéz a kezdés. Ha csak azért jössz ki, mert menekülsz az otthoni kilátástalanság elől, akkor nagy eséllyel nem fogod jól érezni magad, és sok más magyarral együtt haza mész. Aki kényszerből jön, az nem marad meg sokáig. 500.000 Ft jó kezdőtőkének.


"viszont nincs tippem addig hol lakjak"


Otthonról foglalsz valamelyik magyar szállásadónál. Nem a legjobbak a szállásaik, de kezdetnek megteszi ez is. Én is az egyik ilyen szálláson kezdtem, amíg meg nem szoktam a dolgokat, addig laktam csak náluk.

2013. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyen hirdetnek külföldi munkákat, bár tény, hogy nem a mosogatós típusúakat. Körbenézhetsz már előtte is, hátha találsz a saját szakmádban.
2013. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Éltem mar kulfoldon, igaz nem Angliaban, hanem Nemeto.-ban, es hianyzik a kinti let pedig kemenyen dolgoztam minden nap. Es nem azert kellett hazajonnom mert nem volt jo, sot, nagyon is megfelelt meg bevandorlokent is az elet. Menekulok is persze innen, mert itt tisztessegesen keptelenseg vinni valamire, ilyen kondiciokkal ami nekem van :) ismerem a kolbasz es a kerites tortenetet. Koszonom a valaszokat!
2013. ápr. 14. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!