Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy gazdagodhatok meg IQ-ból?

Hogy gazdagodhatok meg IQ-ból?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy az intellektuális képességeket hogyan lehet alkalmazni pénzszerzés céljára? ( Az IQ-m vélhetően a felső 3%-ban van)

2013. ápr. 13. 14:42
1 2
 1/16 schocko ***** válasza:
52%
Sehogy, az enyém a felső 1 %-ban van, de ez itt Európában nem számít.
2013. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Itt MO-n mindenkinek a felso 5%-ban van az IQ-ja, csak a korulmenyek, a kizsakmanyolo kormany, EU, bankarok nem hagyjak ervenyesulni! xD


Hany eves vagy? 9? 10..?

2013. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint annak esélye, hogy nálad okosabb és intelligensebb ember válaszolni fog neked ezen az oldalon, kisebb 3%-nál. Ez feltételezi, hogy a gyk.hu olvsottsága, és a látogatók válaszadási hajlandósága a teljes intelligencia spektrum mentén egyenletes. Ha tudnám a választ, talán elmondanám, de bizonyára jobb dolgom is lenne, mint ezt az oldalt nézegetni.
2013. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Mindjárt jön még egy 13 éves, aki benyögi, hogy az övé a felső 0,5-%-ban van, és folytatódhat a licit. Rendezzetek szerénységi vetélkedőt!
2013. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 schocko ***** válasza:
100%

Az igazán magas intelligenciával rendelkező emberek nem feltétlen építenek meguknak karriert vagy lesznek gazdagok, mert túl kíváncsiak ahhoz, hogy egy dolgot kitartóan űzzenek. Nekem is csak addig érdekes valami amíg nem untam rá, olyankor váltok valami teljesen újra.

Vannak hivatalos intelligencia-vizsgáló egyesületek, tesztek, ilyen a Mensa International, de amikor beírtam az életrajzomba, akkor mondjuk egy német állásínterjúnál még rákérdeztek, hogy az mi is tulajdonképpen...(Nem illik róla szólni, mert a többi emberben rosszallást kelt)

2013. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Az igazán intelligens emberek elég intelligensek ahhoz, hogy ne reklámozzák magukat ;)
2013. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 schocko ***** válasza:
91%
Szégyellni kellene?...különben tényleg van ezzel kapcsolatban egyfajta magyaros fóbia..."Légy szerény!"...Közben az emberek hatalmas házakat építenek, flancos autókkal járnak, márkás göncökben, drága éttermekben, de azt titkolnod kell, ha egy kicsit intelligensebb vagy az átlagnál...
2013. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha annyi IQ-d lenne mit ahogy állítod már lég lenne pénzed és nem itt kérdezgetnéd másoktól mit és hogyan kellene csinálni.
2013. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az én véleményem egyébként annyi, hogy szerintem ugyanolyan esélyed van intelligensen, mint nem intelligensen. A munkát sehol sem tudod kispórolni. Ügyeskedhetsz, átverhetsz embereket, de a lelkiismeretedben mindig ott lesz a nyoma.
2013. ápr. 13. 16:00
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

+1 egyetértek.


Jó ötlethez (amiben pénz is van) nem IQ kell, hanem ihlet mint egy vershez.

2013. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!