Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Huszonéves nő vagyok, nem...

Huszonéves nő vagyok, nem sikerül munkát találni félek hogy sehogy sem lesz meg a 40 év munkaviszony ezért érdekelne, hogyan lehet lefaragni belőle?

Figyelt kérdés

A GYES-en GYED-en eltöltött idő beleszámít a 40 év munkaviszonyba?

Ha három gyerekem lesz 9 év lemegy a 40 évből?

Ha külföldre megyek a külföldi munka is beleszámít a 40 évbe?

Minek kell 40 év munkaviszony, ha Magyarországon nekünk már úgysem lesz nyugdíj biztosítva?

Miért kell 40 évet dolgozni, ha egy olyan világban élünk ahol nincsenek munkahelyek csak olyan értelmetlen munka mint a fűkaszálás a gátakról stb... közmunka!!! ?



2013. ápr. 13. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes. Én 21 éves vagyok mégis találtam munkát:) Tmobilenál dolgozok, egész jó fizetésért. Nem ezt szeretném csinálni életem végéig, de az egyetemi évek alatt több mint jól keresek vele. nem csak közmunkát lehet találni, aki keres az talál is.
2013. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Diákmunkát ne hasonlítsd össze a felnőttel...diákot találni, felnőtte picikét nehezebb..
2013. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem diákmunka,levelezőn egyetemen vagyok, h-p dolgozok:) akkor úgy írtam volna. Ezzel én is tisztában vagyok okoska:)
2013. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Azért a T-től ne várj sokat, állandó leépítés van náluk, kétszer nem hozod a kvótát és repülsz...Csoportos leépítésnél is, pikk pakk kirúgják a több évtizede ott dolgozót is..
2013. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Hát akkor ez van:) Szerencsére ez a veszély nem fenyeget:D

Millió meg egy lehetőség van!

18 éves korom óta van munkám, igaz csak 1 éve vagyok Tmobilenál, előtte Erstében, azelőtt meg Cetelem bankban dolgoztam - én léptem ki, kevés volt a fizetés, illetve rabszolgahajcsár munka.


Ezzel csak azt akartam sugallni, hogy nem csak fűkaszálós munkák vannak.


Utolsó:) Nem kell ám irigykedni ilyen látványosan.

2013. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem irigykedek, csak van ismerős aki ott dolgozik. Onnan az infó. Én máshol dolgozom, t-hez a jobb fizu miatt sem mennék..Főleg, hogy úgyis kirúgnának, mert nem tűrném a gyökér ügyfeleket..
2013. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem ügyfélkapcsos vagyok:) hálistennek... azokat eléggé megvetik nálunk a főnökök, illetve az ügyfelek üvöltözését is elviselik... :/
2013. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell játszani itt az eszed, hogy van munka annak aki keres.. Sokan keresnek aztán mégse találnak (fűkaszálósat sem)!

Nyugaton meg Pesten van meló, folyamatosan mennek a hirdetések az újságban. De ne képzeld el mi van észak, meg kelet Magyarországon. Mintha Romániában lennél..

[link]

2013. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, igazad van de ő Magyarországról beszélt és nem egy konkrét tájegységről... de igazad van én is Budapesten élek.
2013. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem felesleges szamolnod a 40 evet mert rohadtul nem lesz addigra mar nyugdij, vagy vmi jelkepes zsebpenz lesz.


GYES, GYED minek szamitana bele? Pont hogy ingyenpenzt kapsz, nem fizetsz semmit a kasszaba, nem dolgozol.


Es igen, van munka. Persze nem kapsz elsore 200.000-es nettot. De majd talan a 3. munkahelyeden igen ha felfedeznek es elhappolnak mashonnan.

Ami meg megint magyaros. A nem koltozom, vagy nem utazom munkaert. Hat akkor nem is lesz... Kicsit mobilabbnak kene lenni... Ezt nem nektek mondom, ugy altalanossagban mindenkinek.

2013. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!