Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Taxisok, pizzafutárok! Ti...

Taxisok, pizzafutárok! Ti mennyire ismeritek a várost, ahol dolgoztok? Használtok GPS-t?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Pizzafutar vagyok, en egy 30e fos varosban dolgozom, az utcak 70%-at fejbol tudom amit nem arra pedig a falra kirakott oriasi varosterkep a segitseg. Indulas elott kikeresem hova megyek, a legrovidebb utat mar rutinbol tudom. De persze sokat szamit hogy en 10 evet eltem itt gyerek koromban, nehany ev kihagyas utan jottem visza, nem volt teljesen ismeretlen terep.


Egy nagyvarosban pl Debrecen, Szeged, BP mar elkellene boven a gps.

2013. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! 15éve Taxi társaságoknál vagyok diszpécser, 10éve taxizom is budapesten! A mai napig GPS-el dolgozom és sokszor kell is pedig rutin meg tapasztalat az van bőven!
2013. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!