Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ruhaválogatási munkáról mindent?

Ruhaválogatási munkáról mindent?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsit bővebben?
2013. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hírdettek felvételt amire jelentkeztem. Másnap kaptam e-mailt amiben irtak néhány dolgot a levél végén azt irták ha érdekel a meló a feltételeikkel küldjem el a számomat amin elérhetnek. Arra lennék kiváncsi hogy mit kell csinálni és hogy érdemes?
2013. ápr. 17. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a turis ruhaválogatós munka? Mennyi lenne a fizetés? Amúgy szerintem bálás ruhák jönnek be és azokat kéne vállfázni és pl. a gyerek és felnőtt ruhákat különszedni, vagy a farmerokat, kisebb ruhákat. Meg gondolom a szerint hogy milyen állapotban vannak. Ha olyan akkor felárazni darabonként stb.
2013. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen túris:)
2013. ápr. 17. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Mai helyzetben, minden munkát meg kell becsülni.

Gondolom lesz egy kicsit nehezebb fizikai része is, amikor esetleg pakolni kell. Egyébként úgy gondolom, ez mér szórakoztató is! Én örülnék ha csinálhatnék ilyen munkát, bár én ruhabolond vagyok! :)

2013. ápr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*ez mér...

*ez még...

Bocsi :)

2013. ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a munkát nem az eladók végzik az üzletben??


Vagy ez olyan mint a szemét, van egy csarnok ahol könyékig válogatják?:O

2013. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!