Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérhetek egy kis segítséget?...

Kérhetek egy kis segítséget? Pályakezdőként felvettek egy céghez Környezetvédelmi megbízottként. Mi lesz a feladatom? Nyilvántartás? Köszönöm a segítséget előre is!

Figyelt kérdés

Most léptem ki az iskola padból és hát a való életben minden más mint ahogy tanultuk.

Veszélyes hulladékszállítási engedélykérelmet kell intéznem, elvileg ha megkapjuk az engedélyt én fogom irányítani. Ez egy mélyépítő hulladékrekultiválással foglalkozó cég. Mi lesz a feladatom? Nyilvántartás? Igazából csak szállítani (közvetíteni) fogunk, kezelés nem lesz. Hogy megy ez a gyakorlatban?


2013. ápr. 18. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz meg abban, hogy ezt a munkáltatódtól kérdezd meg? Te jó ég, hogy a pícsába vettek fel téged?:D
2013. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Úgy vettek fel, hogy mától én leszek az aki a veszélyes hulladékkal kapcsolatban megcsinál mindent és akármit kérdezek, ők semmit nem tudnak, még a szükséges iratokról sem, amit eddig csatoltam az engedély kérelemhez nekem kellett felkutatnom ezer papír között, semmi nincs rendszerezve. Szóval itt nem bennem van a hiba, szerintem.

Az ügyvezető igazgató sem tud semmit, mikor kérdezem róla, hogy mi lesz a feladatom.

2013. ápr. 18. 09:54
 3/11 anonim válasza:
Mit tanultál az iskolában, semmi gyakorlatod nincs?
2013. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az iskolában mindent megtanultunk elméletben. Az engedély kérelemhez már minden megvan, kivéve a szerződéseket amik megkötésére nekem nincs felhatalmazásom.

Voltam gyakorlaton egy hulladékgazdálkodási cégnél, ott a gyakorlatvezetőm mellett dolgozgattam. Hulladékminősítést csináltunk és nyilvántartást. Begyűjtő autókra raktak fel. Ezen kívül mást nem csináltam.

Igazából az érdekelne, hogy gyakorlatban hogy megy ez az egész. Aki ezzel foglalkozik mit szokott csinálni?

2013. ápr. 18. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát köszönöm szépen. Az még nem is lenne gond, hogy nincs gyakorlatod, de hogy még segítséged sincs, akitől tanulhatnál!!!!!!

"Kissé" felelőtlennek érzem ezt a dolgot. Munkaköri leírás? Olyanod sincs, amiben le van írva, hogy mi konkrétan a feladatod, miért vagy felelős, milyen jogaid és kötelezettségeid vannak? Helyettesítésed esetén ki vinné a Te munkádat? Olyan sincs?


Nem Téged akarlak bántani, de ez úgy néz ki, mintha egy segédmunkás elmenne főkönyvelőnek egy gyárba...

2013. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ez marha jó...komolyan a nap vicce...
2013. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát elég bonyolult itt minden ahogy észre vettem. Már egy hónapja várok, hogy aláírják a bizonyítványomat, a cégnél is ezt várják, míg ez nincs meg jelenleg irodai adminisztrátorként vagyok bejelentve.

Segítségem nincs a cégnél, ahol elakadtam ott segítséget kértem az ismeretségi körömből.

2013. ápr. 18. 10:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Szóval lényeglében a hulladék elszállításával, megsemmisítésével foglalkozik? Te az adminisztrációt végeznéd és a kapcsolattartást? Mert akkor gondolom olyasmi lesz, mint egy sima logisztikai munka, plusz ugye a veszélyesség miatt az engedélyek intézése.

Egyébként mit végeztél, hogy kerültél oda? Szerettem volna én is környezetvédelmi cégekhez bekerülni de nem vettek fel sehova, környezetes diplomám van, valahol a kevés gyakorlat miatt nem kellettem, valahol meg túlképzett voltam...

2013. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De jó, én is környezetes diplomával keresek munkát. Nem találsz neten valamilyen más cégnél leírást? Amúgy én is majdnem 60 napot vártam az oklevelemre. Hívd fel a dékánt vagy a titkárnőjét hogy el szeretnél helyezkedni és kéne a bizonyítvány. Akkor ha jó fej aláírja. Lehet ugyan ott végeztünk? :D
2013. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Valami alázkodó, bocsánat a zavarásért szöveggel, mintha hatalmas szívességet kérnél és ha van ideje léci dumával vagy hasonlóval. Nekem bejött mert már a TOn is készen voltak hogy feszt hívogattam őket :D De nem csináltak semmit. ettől azt hiszem 4 napra rá már közölték hogy alá van írva, mehetek érte :)
2013. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!