Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munkánál fordításért...

Irodai munkánál fordításért lehet külön pénzt kérni?

Figyelt kérdés

Nem tartozik bele a munkakörbe és felvételnél nem volt féltétel a nyelv ilyen fokú használata.

Nincs gondom a nyelvtudásommal, csak furcsa hogy amikor megtudták hogy beszélem az angolt, akkor ezt egyből kitalálták nekem faladatnak a fordítást.



2013. ápr. 18. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a munkaszerződésedet, mostanában általában beleírják azt is, hogy 'ezen felül a munkakörbe nem tartozó ad hoc jellegű feladatok ellátása'. Az enyémben legalábbis mindig benne volt, amikor dolgoztam.
2013. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérhetsz, de szinte biztos nem fogsz kapni. Én is jártam már hasonló képen mint te.
2013. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erre való utalás nincs a szerződésben. Azt mondták csináljam meg bent. De tudom hogy a napi munkaidőmbe nem fér bele, túlórát meg nem fizetnek!
2013. ápr. 18. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az ilyen az csak plusszmeló,ha nem csinálod meg,akkor azt se kell,ami eredetileg volt,van helyetted más,aki majd vállalja...
2013. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne plusz pénzt kérj érte, ha tudod, hogy nem férne bele az időbe, akkor ezt jelezd a főnöködnél, hogy priorizálja vagy ossza el a feladataidat.
2013. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem az első munkahelyemen próbálták ezt eljátszani. Nyelveket tudó asszisztensnek vettek fel, ennek megfelelő fizetéssel, aztán meg le akartak velem fordíttatni munkaidőben egy nagyjából 400 oldalas angolnyelvű optikai újdonságokkal foglalkozó szakkönyvet (optikával foglalkozó cég volt). Mondtam, hogy nagyon szívesen, foglalkozom ilyesmivel is, de nem az ottani fizetésemért, hanem az oldalankénti honoráriumot (akkoriban még nem leütésenként fizettek) kiszámlázom. Pénz persze nem volt rá, inkább ejtették az egészet. Valószínűleg azt gondolták, fiatal vagyok, biztosan örülök, hogy állásom van, hátha palira vehetnek. Hát nem jött be nekik.
2013. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!