Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férfiak! Ha a jelenlegi jól...

Férfiak! Ha a jelenlegi jól menő pozíciótok helyére a főnök (apuci pici lánya hatásásra) betenné a vejét, és sokkal rosszabb munkát adna nektek, ráadásul még a vő ba. Zogatna is titeket úton-útfélen. Ugye felmondanátok?

Figyelt kérdés

Bocs, de itt vagytok a legtöbben.

Azért kérdezem, mert még 2 év van a szerződéséből.


2013. ápr. 18. 13:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én feljelenteném, ha baszogat...
2013. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
mielőtt felmondanál, legalább keressél már másik állást, utána tedd meg N
2013. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
csak ezzel az a gond kedves utolso hölgy-látszik válaszodbol hogy nő vagy, hogy amig egy helyen dolgozol te nem fogsz tudni másikat keresni, mert pl: hogy a francba járkálsz el te állásinterjukra a munkahelyedről???
2013. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy hogy elkéredszkedik vagy délutáni időpontra megy...
2013. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Keres másik állást és akkor mondj fel.

Ez Magyarország hányingerem van ettől az országtól.

És csodálkoznak az emberek,hogy mindenki lép lefele innen.

Multihoz menj kérdező hidd el ott ,,nyugati kultúra" van.

2013. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

14.15-s válaszoló:

Nyugati kultúra? Az számodra mit jelent? Multinál dolgozol?

Mert én pont az ellenkezőjét tapasztaltam és hallom is.

Én nem akarom szidni az országot és a kormányt... de itt biztos hogy a legtöbb ember úgy akar gyorsan meggazdagodni a vállalkozásából, hogy az alkalmazottjait kizsigereli a végletekig és utána kirúgja őket a francba! Ez alól a multik sem kivételek. Ha már általánosítunk.

2013. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nálunk ez a jól érezzük magunkat nem csak hajtunk,és én kajakra nem veszem észre,hogy annyira görcsösen dolgoznánk sőt szerintem nem annyira.

Hogy nálunk mindenki normális,nem terhelnek túl,túlórázás nagyon nagyon ritka én mondjuk szoktam de csak azért mert nagyon a tökéletességre megyek.

Sok helyen kizsigerelik igen de inkább a magyar cégek abból is a nem multik.Én ezt látom,sok ismim is ezen a véleményen van utazgatnak a cég mindent fizet,süti ropi hangulatok vannak.

2013. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A biztos munkanélküliségbe nem hiszem, hogy felmondanék, azt nem írtad mit dolgozol, mennyire lennél keresett a munkaerőpiacon.

Ha van más kilátásban én otthagynám őket, ha nem, akkor mellette elkezdenék keresgélni. Mivel gondolom enélkül is eleget b*szogatnak, akkor az már mindegy lesz ha megtudják, hogy hová mész délután. Egyébként is semmi közük hozzá.

2013. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azok akik írják a munkanélküliséget, nincs megtakarításuk erre az esetre? Például hogy miután felmondtak a rosszá vált munka miatt, fél-1 évig gond nélkül megéljenek a korábbi színvonalon a vésztartalékból?
2013. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Fiúk, lányok! Köszönöm a segítségeteket! Ezek szerint egyiken sem maradnátok! Megy is a zöld.


Az a baj, hogy a másik főnöke nő, és nagyon jól tud sírni, még képes meggyőzni, hogy maradjon.


El vagyok keseredve ha a főnöknője sírása meggyőzi és én nem tudom, hogy menjen már a pic.ába onnan!


Köszönöm mindenkinek a választ! Megy a zöld.

2013. ápr. 18. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!