Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon gyorsan gépelek....

Nagyon gyorsan gépelek. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen az oldalon, sokszor vagyok első is, de a 10be állandóan benne vagyok. Milyen lehetőségeim vannak gépelésben elhelyezkedni?



2013. ápr. 18. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam én 720 körül vagyok elsőre :)


Asszem én kiestem a versenyből :D


Bírósági gépelő? Parlamenti gépelő?

Esetleg keresd meg a világ leghadaróbb emberét és legyél te a hivatalos dokumentálója.

Vagy írj egy regényt úgy, hogy az utcán belehallgatsz véletlenszerűen beszélgetésekbe, legépeled "real time" és összerakod őket, valamivel összekötöd az eltérő párbeszédeket.

2013. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elsőre hetedik lettem, szerintem ebbe ne nagyon éld bele magad...
2013. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vááááááááááááááá, most én lettem hetedik :))) Tök jó, megyek is versenyre :P
2013. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Kiváló adatrögzítő lehet belőled. Igazi rabszolga.
2013. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Erre azért nagyon ne verd a mellkasod.


Cégnél vagyok, nem a saját billentyűzetemen, hanem kölcsönkapott átmenetivel, közben kicsit zavartak is és 32. lettem... első próbára

2013. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit tudsz akkor semmire. Bárki bekerül az első 10-be aki tud vakon gépírni. 30. lettem úgy, hogy közben leálltam 10 mp-re beszélgetni és 3 hibát is ejtettem emiatt. Pedig még csak gépíró sem vagyok.
2013. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ma már nem nagyon keresnek gépírót sehol, legfeljebb a rendőrségnél vagy a bíróságon, de oda meg nehéz bekerülni.
2013. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ, van-e legalább érettségid, vagy egy OKJ-s szakmád, pl. irodavezető. Mert ha nincs, akkor gépelhetsz akármilyen gyorsan, ha nincs papírod, sehova nem vesznek fel dolgozni.
2013. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még ha papírja lenne, sem nagyon vennék fel, mert a helyesírás, az írásjelek helyes használata alapvető feltétel.
2013. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ha nincsen róla papírod, akkor mindenképpen végezz el legalább egy ügyintéző titkár tanfolyamot! Nem elég, ha tudsz gépelni, másolni, ha olyan embert keresnek, aki tud gépelni, akkor általában diktálásra írást is tudni kell - akkor viszont nagyon sokan olyan zavarban vannak, hogy még a klaviatúrát sem lelik.

Ügyvédek szoktak keresni gépírás tudással munkavállalót, továbbá adatrögzítő is lehetsz, amit akár otthonról is tudsz végezni.


Gépírás versenyek szoktak lenni. Keresd fel a MAGYOSZ honlapját, vannak versenyek itthon és külföldön is.

2013. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!