Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mely szakmákból lehet és...

Mely szakmákból lehet és melyekből nem lehet normálsian megélni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.

Mire kitanuljuk, nem ér annyit, mint amikor belevágtunk. Esetleg nem is kell már...

2009. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mérnöki, közgázos. bankok mindig lesznek, szal ha valami gazdasági szakot végzel, azzal ált. el lehet helyezkedni. vagy informatikus. olyat válassz, amivel esetleg tanítani is tudsz.

a humán dolgoknak manapság nem sok az ázsiójuk, de ha megtanulsz egy ritka nyelvet, akkor fordíthatsz, vagy tolmácsolhatsz, ami nagy pénz.

2009. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én most kertészmérnök szeretnék lenni, elvégre növényt termeszteni mindig kell majd, enni mindig fogunk.
2009. szept. 27. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nekem van egy emelt szintű gazdasági informatikus szakmám és roh..tul nem mentem vele semmire!!! (mivel nem volt tapasztalatom) egy boltban dolgoztam havi 60 ezerért és most onnan is kirúgtak, mert mertem 1 hétig beteg lenni (felvettek mást a helyemre)

hát ez van de ha tudtok valami munkát írjatok:D:D

2009. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!