Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és már szeretnék kimenni külföldre dolgozni a nyáron...lehetséges lenne?! Esetleg tudnátok ajánlani egy-két oldalt...mert én hiába kerestem :/

köszönöm előre is! :)



2013. ápr. 22. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges, bár sok adatot nem írtál.

Pl:

- melyik országba mennél?

- mennyire tudod az ország nyelvét ahová ki mennél

- van-e valamiben gyakorlatod

- van-e valaki aki biztosít neked szállást?

- milyen munkát vállalnál el

Ezek mind fontosak hogy az ember tudja mit is akarsz és hol akarod.


Csak megjegyzem. Angliában 16 éves kortól akár főállásban is dolgozhatsz. De a korod miatt elég kevés lesz a minimálbéred így neked csak 3,68 GBP/óra lesz. Csak akkor érdemes ennyi pénzért kint dolgozni ha

1. full time melód van

2. van valaki akinél biztosítva van a szállásod..

2013. ápr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Angliára vagy Svájcra gondoltam, mivel mindkét országban több ismerősöm is van, ahol tudnék lakni. Csak sajnos nem éppen vannak tájékozódva ilyen dolgokról.

Egyébként angolul, németül illetve franciául beszélek...szóval szerintem a nyelvvel nem lenne problémám.

2013. ápr. 25. 00:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!