Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákok, ti hogyan kerestek...

Diákok, ti hogyan kerestek munkát a nyárra?

Figyelt kérdés
Diákszövetkezeteknél azt mondták, hogy főleg olyanok mennek majd nyáron, akik év közben is voltak. Én viszont nem tudok menni hétköznap, mert hétfőtől péntekig suliba vagyok, és 3 előtt sose érek haza, így még a délutános munka is esélytelen.
2013. ápr. 22. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak akad olyan szövetkezet ahol betudnak tenni csak nyárra, bár valóban így van hogy az ottaniakat alkalmazzák elsősorban akik már ott voltak, de szerintem befognak tenni téged is áruházakba főleg, mert ott vannak tanulók évközbe és mivel nyáron nem lesznek ott így a helyüket diákmunkásokkal pótolják.

Nálaunk az auchanba ez volt. Évközbe délelőttönként jöttek a tanulók délutánonként 1-2 diákmunkás akik pénzért csinálták. Nyáron meg délelőtt is jöttek kimondottan diákok dolgozni ide mellénk, mert ami volt meló azt mi fő állásban dolgozók nem győztük és főleg ha szezonális dolgokat raktunk ki, akkor jól jött a diákok segítsége mert nekünk csak a fontosabb részekkel kellett foglalkoznunk adminisztrálás, meg minden egyéb, a pakolás részét meg megcsinálták a diákok a mi segítségünkkel és irányításunkkal. Mert nálunk úgy volt hogy a főállású dolgozók mellé beosztottak 1-2 diákot vagy tanulót hogy segítsenek.

2013. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődj továbbra is diákszövetkezeteknél, hátha lesz ajánlat, de tény, hogy manapság már nehéz csak nyárra elhelyezkeni.
2013. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint van remény, próbálkozom tovább. :)
2013. ápr. 24. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy időben folyamatosan a szövetkezetek nyakára jártam és amikor végre adtak munkát, azt a lehető legjobban elvégeztem. Azóta folyton hívogatnak, már évek óta, remélhetőleg most nyáron is tudok majd menni.
2013. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!