Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS Állásinterjún fizetés...

SOS Állásinterjún fizetés megbeszélése?

Figyelt kérdés

Lenne egy munka és telefonon megkérdezte a közvetítő hogy elfogadom-e az összeget.

Láttam egy hasonló munkát csak diákba de mégis több fizuval ! Esetleg szóba hozhatom azt, valahogy máshogy megfogalmazva hogy mondjuk előző helyen többet kerestem, és szeretnék annyit keresni most ( ott is hasonló volt a munka csak teljesítménybéres tehát nem is hazdunék).


Vagy ha ezt felhozom akkor csak elmondja hogy ez fix összeg, vagy csak simán nemet mond, vagy azt felhozom akkor akár el is bukhatom a munkát?

Előző munkahelyen szintén megkérdezte egy másik közvetítő, és amikor visszakérdeztem hogy mennyit engedne a megbízó, akkor végül is azt mondták hogy ez egy fix összeg.

Ilyenkor azért teszik fel ezt a kérdést, hogy előre szóljanak hogy ennyi a max, tehát nem alku tárgya?



2013. ápr. 22. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Finoman megkerdezheted, hogy ez fix osszeg-e es celozhatsz ra. Azt, hogy elozo helyen mennyit fizettek, szerintem senkit sem fog erdekelni. Ez egy ilyen helyzet ilyen vilag. Az meg, hogy bekockaztatod, hogy a masikat fogadd el a te dolgod. Valahogy probald meg korbejarni, hogy lehet-e tobb lovet szerezni ott. Kutass kicsit a melo utan, hatha valakit meg tudsz kerdezni.

2013. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!