Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találtál munkát?...

Hogyan találtál munkát? Mennyi időbe tellett?

Figyelt kérdés
Írd le a végzettségedet is légyszi (csak hogy lássuk mennyire nehéz végzettségtől függően a munkatalálás)

2013. ápr. 27. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Utolso eves voltam gazdinfo szakon, ismeros szolt, hogy keresnek hozzajuk programozot (ez nem protekcio!). Kuldtem oneletrajzot, masnap behivtak interjura, majd az elkovetkezo harom hetben volt meg par kor, majd jelentkezestol szamitva egy honapra fel is vettek. Ez egy nagy multi volt, nem kapkodtak el a dolgokat...
2013. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Tavaly júniusban végeztem pénzügy-számvitel mesterképzésen, a fősuli utolsó évében egy nagy multinál gyakornokoskodtam. Mikor lejárt a gyakornoki szerződésem, feltöltöttem az önéletrajzom egy álláskereső portálra, 2 nap múlva hívtak is egy fejvadász cégtől interjúra. Ők továbbközvetítettek egy céghez interjúra, és egy hét múlva fel is vettek. Egyszóval nagyon hamar sikerült munkát találnom. Ugyanez elmondható az egyetemi csoporttársaimról is, majdnem mindenki 1-2 hónapon belül el tudott helyezkedni, jobbnál jobb cégeknél.
2013. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
hr végzettségem van, de pénzügyesként dolgozom már 15 éve. Legutóbb, 2,5 hónap alatt találtam, netes hirdetés, küldtem önéletrajzot, behívtak, és ott dolgozom. Előtte lévő munkahelye előtt 3 hónapig kerestem.
2013. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Informatika - szoftvertanácsadás, eddig mindig sikerült 6 héten belül munkát találni, protekció nélkül, csak hirdetésekre jelentkezve.
2013. ápr. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szakma nélküli érettségi, néhány hét.
2013. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt nem értem miért vannak lepontozva akik gyorsan találtak munkát...Komoly gond van a fejekben, lehet ezért nincs munkátok...?! Nekem a leghosszabb idő amíg nem volt munkám olyan 2 hónap volt, álláshirdetések útján találtam mindig, idén diplomázok(közgáz szakon)
2013. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó válaszoló értsd meg hogy Magyarországon nincsenek munkahelyek, legalább is messze nem elég, hogy minden állástalan munkához jusson. Önéletrajzokra nemigen válaszolnak, sok embernek van több képzettsége (ha nem is feltétlen felsőfokú), mégse kellenek sehová. Aki nem szakmunkás, meg nem diplomás, vagy nincs protekciója, az nem sok eséllyel tud elhelyezkedni.
2013. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen a protekció nagy úr :( Még diplomásként is. Úgy érzem hogy be vagyok ragadva a munkanélküliségbe egy éve, és nem találom a kiutat.
2013. máj. 1. 10:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Kb. két hónap alatt, bár annyira nem volt sürgető (mellette vállalkozóként azért kerestem pénzt, illetve a házastársam is jól keres). Friss közgáz diplomával. Nem protekció volt, csak szóltak, hogy a cégnél új igazgatóság nyílik, az igazgató eddig külföldön dolgozott egy leánybanknál, most jön ide, munkatársakat keresnek. Jelentkeztem (másokkal együtt), szerencsére engem választottak.
2013. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A munkanélküli kiközvetített közfoglalkoztatottnak. Most mellette keresek valami fixet, de addig ez is valami ráadásul van is köze a végzettségemhez. Diplomás pályakezdő vagyok.
2013. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!