Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron diákmunkát idegenvezető...

Nyáron diákmunkát idegenvezetőként/tolmácsként? Ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval tudok anyanyelvi szinten 3 nyelven (magyar, vietnámi, angol), középfokon franciául és alapfokon koreaiul. Nyáron szeretnék dolgozni valahol, főleg idegenvezető állásra gondoltam, de még nem vagyok 18 (16 éves vagyok). Milyen ötleteitek vannak? hol keressek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. máj. 3. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Itt találsz nyári tolmács diákmunkát vietnámi nyelven.:) Valamint elég a munkához a 16 éves életkor is.


[link]

2013. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, ezt én is láttam, csak nem Budapesti munka... azt elfelejtettem írni hogy Budapesten legyen.. :D de azért köszi! :)
2013. máj. 4. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Fordítás otthonról? koreai/ angol nyelven?


[link]

2013. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
bocsi nem a kérdésre válaszolok, de nagyon durva, hogy 16 évesen ennyi nyelven tudsz:) gratulálok!
2013. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!