Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudom lebuktatni vagy...

Hogyan tudom lebuktatni vagy félrevezetni azt aki az interneten nyomozgat utánam?

Figyelt kérdés

Nem olyan egyszerű módszerekre lennék kíváncsi, mert nem facebook-s meg iwiw-s nyomozásról van szó, hanem annál komolyabbról sajnos. Nehezíti sajnos a dolgot, hogy rendkívül alattomosan és aljasan csinálják. Szóval, hogy ha lebuktatni nem is, de csőbe húzni hogyan lehetne az ilyeneket?

Köszi a válaszokat! (ne azt kérdezzétek, hogy honnan tudom, hogy ezt csinálják....mert sajnos a külső jelekből egyértelmű, hogy az ember magánéletében otthon vannak sajnos, szinte napra pontosan. Ez még csak nem is lenne akkora baj, hanem az, hogy ami nem is negatívum velem vagy akárkivel kapcsolatban, azt is úgy állítják be ezek a rejtőzködő akárkik mint, hogy ha valami szörnyű dolog lenne és mindenért meg kell vetni az embert-vagy is engem.)-csak egy tipp-> valószínűleg nő vagy nők lehetnek, mert nem hinném, hogy férfiak ennyire sunyi aljasságokra képesek.



2013. máj. 4. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Perzekutoros doxazmák valószínűsíthetők.

Kérem keresse fel kezelőorvosát!

2013. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te, elmeorvos látott már?
2013. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért vagytok ilyen elutasítóak? :(
2013. máj. 4. 14:51
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyébként pont az ilyen szükségszerű és látszat-hozzá állással->("majmot csinálok belőle, nehogy már amiket csinálok másokkal arra fény derüljön, meg egyébként is a törékeny kis lelkiismeretem nehogy már megsérüljön. BRühühühü...brühühühü. Egyébként is mekkora egy rohädék, hogy ilyen kérdést mer feltenni!!!Roh@djon meg!!!")

a fiktív gondolat idézetben benne van a válasz!:)

2013. máj. 4. 14:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És mi köze mindennek a "Karrier, fizetés" topikhoz?
2013. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű: nem kell az Interneten élni az életedet. Ha nem osztasz meg mindent magadról, akkor hogyan tudnak bármit is nyomozni?


De amúgy szerintem is elmeorvosra van szükséged.

2013. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha elárulnád, hogy mégis, mi vitt arra a következtetésre, hogy a te satnya kis életed bárkit annyira érdekel, hogy "nyomoz" utánad az interneten akkor még talán esetleg tippet is tudnánk adni, hogy miként kerüld ezt el.
2013. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Senkit sem érdekel a nyamvadt életed, így nyomozni is csak akkor fognak utánad ha törvénytelenséget követsz el
2013. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 4. komment nekem erthetetlen...

mik ezek a nyilas meg kotojeles kozpontozasok?


Es mi a kerdes?

Biztosra tudni akarod hogy nyomoznak utanad vagy le akarod oket buktatni hogy nyomoznak utanad?


Ha az elso kiirsz vmi kamu infot ami eleg izgi ha elszoljak magukat akkor lattak.


Amugy mi az hogy nyomoz utanad? Amit a neten megosztasz magadrol arra eleg konnyu rakeresni...

legyen az facebook, iwiw, forumok, hulye regnevekkel... totalisan legalis. nem kell nyomozonak lenni hozza hogy megnezzem a pasim exet es osszehasonlitsam magam vele hogy mennyivel jobban nezek ki mint a masik...

2013. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tudom elég későn írok már ehhez a poszthoz, de muszáj leírnom, mivel nagyon fontos és jó, ha nagyon elővigyázatos az ember a mai világban. Valószínűleg maffiák szálltak rád, nem ismeretlen eset. Sajnos képesek nagy befolyást szerezni és nagyot tudnak ártani az embernek. Mindenre képesek magukért, még akár korrupt rendőrök bevonására is, akiknek vannak bizonyos hatásköreik. Ez csak úgy lehet megelőzni, ha messzire elkerülöd az ilyen társaságot. Sajnos már egyre nehezebb elkerülni őket és akár belemész, akár csak rád szállnak annál nehezebb lesz megszabadulni tőlük. Egyébként senki nem érdekli őket, még a saját családjukkal is szembemennek. Bár a mai világban nem hiszem, hogy meglepődéssel olvasnák az ilyen sztorikat... És igen, ismerős a sztorid, azért írtam le. De másra is képesek, hidd el. :( (Egyébként valószínűleg itt is követnek, úgy hogy biztos voltak a kommentelők között is). Utoljára azt a tanácsot tudom adni, hogy ne feltűnősködj semmivel. Vannak akiknek valamelyik családtagjuk ma. és nem tehetnek róla bármi is történjen velük. Sajnos én sem tudtam megfejteni mi is a legjobb "ellenszer" rájuk. Annyit tudnék javasolni, mint amit korábban már írtam, hogy ne feltűnőködj semmivel; jobb, ha nincs semmilyen közösségi oldalad; megválogatod a társaságod, a barátokat mégjobban; olyan helyeken járkálj, ahol sokan vannak és lehetőleg fényes nappal; ha van telód, tölts le hangrögzítőt; jó, ha veszel egy pár akksis mini, vagy hordozható rejtett kamerát; úgy kell élned, hogy mindenki előtt világosan látszódjon, hogy te tiszta, józan életű ember vagy, mivel bármivel rádszállhatnak.
2021. máj. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!