Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek infója a Agente...

Van valakinek infója a Agente Kft munkaközvetítőről?

Figyelt kérdés

#külföldi munka #Agente Kft
2013. máj. 5. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Átverés. Nemrég volt velük egy balhé mert sok ember bepaliztak.
2013. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Agente : Szeged, Mérey utca ?
2013. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, a Mérey utca 6/B Szeged.
2013. máj. 8. 08:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rég voltam érdeklődni. Nem kell előre fizetni semmit. (Szerintem ez egész jó kezdések, de nem kiabálom el). Felveszik a munkáltatóval a kapcsolatot, van saját tolmácsuk és mindenféle dolgot lefordítanak neked. Mikor meg van a munkahelyed akkor kell befizetni 15ezret ügyintézési díjnak és az első fizetésedből még 50 ezret. Igazából ha nem kell előre fizetni akkor remélem nem tudnak átverni. Azért oda figyelek rájuk. Majd írom a további infót!
2013. máj. 8. 08:14
 5/6 anonim válasza:
én amikor régebben kb 1 éve voltam náluk akkor 15.000 volt a beugró amit önéletrajz lefordításaként álcáztak hol ott 1 hiteles önéletrajz fordítás 10.000-ért meg van, kapsz számlát és 1 hitelesítő pecsétet is, nekem az volt a gyanús de nagyon hogy igazából meg se kérdezték hogy beszélek-e valamilyen nyelvet és azt milyen szinten, meg elég hitelesen előadták a dolgokat ahhoz hogy elhidd, egyébként ez a cég régebben már létezett egy másik utcában csak megszünt,miért azt nem tudni.
2013. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
de hogy ha vendéglátos a szakmád ( pincér , szakács, pultos stb..) és van is benne tapasztalod és az angolt vagy a németet beszéled erős középszinten akkor tudok 1 közvetítőt akik nem kérnek pénzt és nem is fognak átverni régebben a munkaügyi központban voltak de már régota kiköltöztek Kecskemétre.
2013. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!