Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éttermi mosogatóként fogok...

Éttermi mosogatóként fogok dolgozni, bár ebben még kezdő vagyok. Mire számítsak, és mire készüljek, hogy a próbaidőn sikeres lehessek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosogass otthon gyakorlás képpen szótlanul, szemrebbenés nélkül mint egy gép.
2013. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél jófej a konyha személyzettel, mert géppel mosogatni egy magasabb IQ-val megáldott majmot is be lehet tanítani, szóval nem ez fog számítani hanem hogy mennyire vagy szimpatikus.
2013. máj. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem egy könnyű meló az biztos!

Én egy napot voltam'próbamunkán'.

8-14-ig megállás nélkül kellett 2 szakácsra és egy konyhalányra mosogatnom.+ a pultból folyamatosan hordták a kiürült ételtartókat.

5 percre álltam meg amíg állva ettem meg az ebédemet.

És azóta sem hívtak.(

2013. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13:09


+1


Én se hívtam azóta se őket. Elég is volt 1 próbanap. Rájöttem hogy az a meló nem nekem van szánva.

2013. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 strikeman válasza:
Az a gáz, hogy az éttermek próbanap címen minden napra más jelentkezőt hívnak be mosogatni, aztán nem hívják vissza. Így fizetni sem kell nekik és folyamatosan van egy vagy két munkaerő pluszban. Magyarország ...:(
2013. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!