Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Ma megyek állásinterjúra. Az idegességtől megy a hasam és fáj a gyomrom. Enni se birok. Rágyújtanék egy cigire, hogy megnyugodjak, de félek hogy zavarni fogja ha megérzi rajtam a cigiszagot. Mivel nyugtassam le magam? Ti mit csináltok ilyen helyzetbe? Légyszi segítsetek!

2013. máj. 9. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be egy magnézium tablettát, és igyál forró teát, megnyugtat.
2013. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyújts rá nyugodtan, utána igyál üdítőt, moss fogat és még egy rágót is bekaphatsz. Én is mindig rágyújtok, mielőtt elindulok itthonról, de mire odaérek, már nem érzik rajtam. Út közben, vagy az ajtó előtt már nem szoktam rágyújtani én sem.
2013. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rágyújtottam, fogat mostam. De úgy érzem egy doboz cigit is el tudnék szívni most. Pedig nem vagyok nagydohányos. Egyre közelebb az időpont és a gyomromat már a torkomban érzem. Más is szokott ilyen parába lenni? Hát totál kattantnak fognak nézni... :)
2013. máj. 9. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Hogy sikerült?
2013. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha én lennék :D Nekem is előtte való nap hányingerem volt, ment a hasam stb. Csak annyival jobb hogy én nem dohányzom. A magnéziumot én is javaslom. A forró teát csak azért nem nehogy még jobban meghajtson bár nem mindenkit szokott. Mély levegő beszív, benntartod néhány másodpercig majd szájon át (ha megy, mert nekem néha hányinger miatt nem megy) lassan kifúj. Ezt egy jó párszor megcsinálhatod. Aztán a felfogás a lényeg. Beszélgetni mész és nem vizsgázni. Legalábbis nálam ez volt a gond. Én is vagy 3 hete voltam az elsőn. "Szerencsére" közfoglalkoztatásba kerestek így nem volt annyira gáz mert nagyon látszott. Hogy ment? Felvettek? Majd írd meg mi volt :)
2013. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!