Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Typania Kft. -nél dolgozik,...

Typania Kft. -nél dolgozik, dolgozott már valaki? Tudtok róla valamit?

Figyelt kérdés

#Typania #dolgzott
2013. máj. 10. 09:56
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Igen nekem volt szerencsém hozzájuk. Jó rossz az egész. Átvernek az eljött vendégekkel kapcsolatosan,mert én felhívtam néhány olyat akit meghívtam nekem a azt mondták bent hogy nem jöttek el,közben amikor én beszéltem velük az esemény után igenis eljöttek! Nincs bejelentés,fiatal "nyikhaj" vezetők vannak,azt hiszik magukról hogy Ők a királyok, holott egy értelmes mondatot nem tudnak kinyögni. Ordenáré módon beszélnek az idősekkel,fiatalokkal. Nem érdemes náluk dolgozni,mert kihasználnak. Tapasztalatból mondom az összes telefonos állás olyan ahol jutalékot lehet kapni,bejelentésről nem beszélve. Aki teheti az ne menjen ilyen helyre dolgozni.

2014. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!