Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan van, hogy elvégzem a...

Olyan van, hogy elvégzem a katonai kiképzést, de nem leszek katona, mert nem akarok?

Figyelt kérdés
És, ha jól tudom, akkor, ha háború van behivhatnak és kötelező bemennem harcolnom, mert én kaptam kiképzést? És azt is meglehet csinálni, hogy nem megyek be, vagyis kérvényezem a kiképzés után, hogy ne hivjanak, majd harcolni?

2013. máj. 12. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. A katonaság nem erről szól. Ha hivatásosnak jelentkezel, akkor szerződést kell aláírnod. Ha a szerződés letelte előtt lelépsz , akkor fizetned kell. Ingyen senkit nem képeznek ki..

Ha meg háború van, mindegy hogy kaptál kiképzést vagy sem. Minden egészséges felnőtt férfit behívnak tartalékosnak. Ha nem volt katonai kiképzésen akkor megkapja a gyors kiképzést..

2013. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát, azt meg lehet csinálni, hogy elvégzem a kiképzést, de leszek katona, de ez pénzbe kerül? És kb mennyibe?
2013. máj. 12. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Vissza kell fizetned a képzést. Több milla, én nem csinálnám.
2013. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ágyútöltelék nem beszél!
2013. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem olcsó a képzés.. Milliós összegekben beszélhettünk. Szóval ilyen hülyeséget nem igazán szoktak csinálni. Mondjuk én az értelmét sem látom annak hogy elvégzed a kiképzést, majd köszönöd és lelépsz.. Ha nem akarsz hivatásos katona lenni, akkor minek akarsz kiképzést?? Csak én nem értem a logikádat??
2013. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DOTA válasza:

Gondolom azért nem akar katona lenni,mert csak fel akarja venni azt illetményt a kiképzési időszakra,aztán lelép.


Én sem értem minek megy be az ilyen egyáltalán a toborzóba.


Katonának csak úgy jelentkezz,hogy nem fogsz eljönni onnan és nem siránkozol,mert elküldenek mint a szar.Amúgy is az ilyen egyéneket hamar kiselejtezik ,mert ugye nézik az akaraterődet is nem csak azt hogy erős vagy stb.

2013. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!