Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire dolgozol feszített...

Mennyire dolgozol feszített munkatempóban? Van időd ebédre, mosdóra, stb? Elégedett vagy a munkáddal?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mosdóba szerintem alap hogy ki tudj menni, mégsem járhatsz pelenkában dolgozni, hülyén venné ki magát a buszon.
2013. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam hogy Kínában (azt hiszem), pelenkát is húznak bizonyos dolgozók azért hogy a wc-zéssel se szakítsák meg a munkát! :D

Ez azért dúrva! Én sokat járok napközben wc-re, de nem zavartatom magam, nehogy már ebbe is beleszóljanak. Ebédre nem mindig marad időm, habár le kell dolgozni plusz fél órát. De délután akkor már érzem hogy szédelgek és muszáj ennem pár falatot. A munkámmal ennek ellenére elégedett vagyok, inkább azzal van a gond, hogy kevesen vagyunk és nincs aki addig helyettesítsen amíg nekem az egyéb "ügyeimet" kell intézzem! :)

2013. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen babázom otthon, de amíg dolgoztam elég megfeszített volt a tempó, rengeteg túlórával (irodai munka). Ebédre mindig tudtam szakítani, és a mosdóba is ki tudtam menni, ezekkel nem volt gond, de a napi 8 helyett 10-12-t dolgoztam.

Ennek ellenére én szerettem a munkámat, mert megbecsültek, megfizettek. Tehát nem azzal van a gond, hogy sokat kell dolgozni, hanem azzal, hogy ennek megfelelően meg vagy-e becsülve vagy sem.

2013. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eddig soha nem volt gond sem a mosdóval sem az ebéddel. Még amikor sok a munka akkor is el tudunk menni, nem dől össze a világ és a főnökség is alapnak érzi hogy ezek rendben ki legyenek adva mindenkinek.
2013. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult már, hogy a főnökkel a wc-n ülve beszélgettem telefonon, mert nem adta fel a hívogatást és még le is cseszett hogy miért nem vettem fel.

A vicces akkor volt a szitu, amikor más is bejött a mosdóba és hallotta hogy én ott intézem az üzleti ügyeket. :D

2013. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dudaszóra kajálok, vezényszóra vizelek, hát hogyne lennék boldog? (Remélem detektálod az iróniát)


De egyébként elfogadható, leszámítva hogy a csoportvezetőm túl akar mindenkit teljesíteni, ezért hiába van meg az elvárt norma 1 órával a munkaidő vége előtt, ő jön, pattog, mintha le lennénk maradva. Pedig nincs tulajdonrésze a cégben...

2013. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem feszített a munkatempó, kényelmesen el tudok végezni mindent, akkor megyek mosdóba, amikor akarok. 4 órában dolgozom, így ebédelni már itthon szoktam.
2013. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Multinál dolgozom, a munkámat a legkevésbé sem nevezném érdekesnek, 200 emberrel ülök egy irodában, akiknem a nagy része eléggé rosszfej, viszont jól keresek, és nincs feszített munkatempó :) Szóval végülis elégedett vagyok. Annyi hátránya van (az uncsi munka és az antipatikus kollégák kivételével), hogy nálunk kb. 25 év az átlagkorosztály, szóval valószínűleg nem innen megy nyugdíjba az ember...
2013. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Enni nincs időm, azt az irodámban szoktam, közben fél kézzel csinálok valamit. Valamikor erre sincs időm, vagy ha nem viszek enni büfébe pláne nincs időm kimenni.

Jó annak aki az ebédlőig le tud menni, de már annak is, aki az emeleti konyhába be tud ülni.

Pisilni akkor megyek amikor akarok és nem állnak fölöttem, ülnek mellettem, nincs semmi nagyon sürgős dolog, de valamikor tartogatom, hogy akkor félkor kimegyek és ma nem megyek többet, vagy még ezt a hármat megcsinálom, hogy ne túlórázzak és utána megyek.

2013. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hullámzó milyen munkatempóban kell dolgozni (vendéglátás) .. van hogy órákig semmi,utána meg egy fél napot megállás nélkül,stresszben,fizikailag-idegileg elég kimerítő..

szabadnapok is elég ritkák ,mondjuk ennek ellenére szeretem és jól keresek. Mosdóra nyilván bármikor muszáj időt szakítani, evésre nem mindig viszont :S

2013. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!