Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek eri meg jobban hajora...

Szabados szabolcs kérdése:

Minek eri meg jobban hajora menni dolgozni, pultosnak vagy felszolgalonak?

Figyelt kérdés

Azt szeretnem megtudni hogy melyik eri meg poszt eri meg jobban a pultos vagy a felszolgalo?

Amit szeretnek pontosabban tudni:

- egy atlag kereset(kb)

- Munka ido

- es mennyi tapasztalat kell( fel ev,egy ev eleg+kurzus+12 osztaly turistikai szakon)( ennyi eleg lenne?)

Nem muszaly pontos valaszokat adni,korulbelul eleg ha tudom! Koszi elore is!


2013. máj. 13. 15:08
 1/3 anonim válasza:

hajóra menni dolgozni, felszolgáló,pultos.. nálam ez a sorrend

Ha hajóra mész dolgozni, több pénzt tudsz félretenni, mivel nagyon nem tudod elkölteni, gyönyörű helyekre tudsz eljutni és jól is kereshetsz. Felszolgáló.Egy felszolgáló sokkal több mindenhez ért, mint egy pultos és több lehetősége van..pl. hajón, egy neves étteremben dolgozni stb. magasabb fizura is számíthat.

Munkaido: 10-12 óra min. bírnod kell a talpalást.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2013. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19 vagyok es most vegzem a liceumot es nem tervezem h egyetemre megyek ... hanem az elkovetkezendo 1-2 evben kijutni egy hajora!
2013. máj. 16. 11:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Es 12 ora munka utan mennyi szabad napod van? mert gondolom azt egy ember sem birna hogy 24-bol 12`ot dolgozik napi szinten! :D ha tudsz ra valaszolni akkor oke ...meg egy atlag keresetet ha tudnal mondani azt is megkoszonnem!
2013. máj. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!