Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Magyar Céginformációs Iroda Kft. -vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindenféle tapasztalat érdekel, legfőképp aki ott dolgozik vagy dolgozott annak a véleménye. Milyen a légkör, fizetés stb.?tényleg olyan rossz ez a cég mint amiket írnak róla interneten?

#fizetés #tapasztalat #légkör #Magyar Céginformációs Iroda Kft.
2013. máj. 15. 14:32
 1/4 Dagidög válasza:

Hát figyelj, igen, elég rossz cég, röviden tömören szólva: SZÉGYEN ÉS GYALÁZAT túlzás nélkül.

Ki is fejtem, érdemes végigolvasni!


Igazából meglepően könnyen behívnak interjúra, engem is azonnal behívtak. Heti 2 ilyet tartanak, 15-20 fős a csoportos interjúkat, amit úgy 10-et fel is vesznek. örültem persze a sikeres jelentkezésnek, de már akkor gyanús volt ez a "Túl simán ment"- dolog. Most hétfőn volt egy betanítós nap, amit természetes nem hajlandók kifizetni, bár törvény szerint kikéne, az első héten még nem jelentenek be, később elvileg igen.

A fizetés nettó 130 000 ft-os alapbérként szerepel, ezt csak akkor kapod meg, ha eladsz havi 7-10 céginformációs csomagot, persze ne ez legyen a cél, ahogy mondják, bár sztem az is elég nehéz az elején.

Úgy van, hogy az 1. eladásod után kapsz egy normál alapbért: 100 000 ft.-ot, vagyis napi 5000-et 6 óra melóért, de amíg nincs eladás csak napi 2000-et.

A betanulós nap nagyon tömény, és elvárják, hogy azonnal érts és tudj mindent tele jogi és pénzügyi fogalmakkal, szóval elég nehéznek találtuk elsőre, de sztem idővel meg lehet tanulni.

Ezt a napot egy színészkedő, de közben nagyon flegma, lenéző tehén tartotta, és éreztem, hogy másnap minden apró hibáért a torkunknak fognak esni.

Így is lett, amikor konkrétan a mai nap ehhez a nőnek nem nevezhető sertéshez még csatlakozott valami másik supervisor is, aki mindenkit elkezdett cseszegetni a legkisebb hiba miatt is elvárva, hogy tökéletesen dolgozzunk az első hívástól kezdve, komolyan.

Egyébként fura, hogy elvileg náluk rengeteg cég 100%-ig naprakészen van nyilvántartva, naponta frissítve, de mégis az adatbázis fele téves számokból áll, erre már nincs pénz, ugye?

Emellett nem kapsz számítógépet az irodában, csak akkor lehet, ha már 1 000 000 ft.-nak megfelelő információt eladtál, és manuálisan kell mindent csinálni: hívni, adminisztrálni, ami nem a legnagyobb probléma.

A LÉNYEG, hogy összesen 2 óra telefonálás után beküldtek minket a konyhába, és mondta a p*csa, hogy még sose látott ilyen csoportot, mint a miénk, aki egyáltalán nem veszi komolyan a munkát, állandóan csak panaszkodik, és ez teljesen elfogadhatatlan egy olyan cégnél, ahol piacvezető fizetést kínálnak. Ez elég alaptalan volt, de nem értem, hogy akkor mért nem írják, hogy csak az jelentkezzen, akinek 10 év tapasztalata van minimum vagy diplomás, mert az biztos villámgyorsan tanul vagy nem.

Gyakorlatilag kidobtak néhányunkat, mint macskát s**rni, persze üreskézzel.

Komolyan mondom velem egész életemben nem beszéltek ilyen rohadt bunkó, MEGALÁZÓ, LENÉZŐ stílusban hivatalos helyen, azt csajt kb. meg tudtam volna fojtani a haverjával együtt.

Úgyhogy feldughatják maguknak a "piacvezető" fizetésüket ezek senkiházi, flegmázó csicskák.

Szóval ha csak ne vagy profi sales-es, nincs óriási egód és nem tanulsz villámgyorsan, ne menj ide!

2013. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 galgolaci válasza:
[link] itt a lényeg!!! de jó, hogy rákerestem....
2013. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta hála istennek elhelyezkedtem egy másik cégnél (szintén call center), de ők talán még a legkorrektebbek a call centerek közül (bejelentett 8 óra, vásárolt adatbázis, normális légkör, szervezettség).
2013. aug. 27. 08:07
 4/4 galgolaci válasza:
Helló! Kérhetlek, hogy írjál a cégról néhány infót. és az eltelt idő alatti benyomásaidról? Engem is érdekelne a melódia....
2013. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!