Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma feltették a kérdést: Miért...

Ma feltették a kérdést: Miért választanád a Dacia logant egy Mercedes helyett?

Figyelt kérdés
Szóval pályakezdés előtt állok, és egy egyetemi tanár megkérdezte, hogy miben vagyok érdekelt. Elmondtam, hogy az egészségügyben, erre ő megnézett és azt kicsit irónikusan kifejezve magát ezt mondotta: Nem értelek titeket. Adott rengeteg lehetőség és ti meg a " Mercedesz" helyett egy "Logant " választotok..Elgondolkodtatott azért. Ti mit gondoltok erről?
2013. máj. 16. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit csak valami okosat akart mondani. Minden területen lehet pénzt keresni, csak az nem mindegy, hogy a f@sz melyik végén állsz.
2013. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy fontos a pénz, de nem az egyetlen szempont az életben. Jóval lényegesebb, hogy olyannal töltsd a napjaidat, amit szeretsz csinálni, amiben hinni tudsz.
2013. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt amit az öreg mondott majd akkor fogod látni amikor kelleni fog a pénz építkezni, lakást venni vagy gyereket nevelni. A magyar EÜ-ből vegetálni lehet, nem véletlen depressziós egy csomó EÜ dolgozó.

Az egy szép dolog hogy azt csinálod amit szeretsz, de ha nem csak a hivatástudatnak élsz hanem vannak más céljaid is az életben akkor a lehetőségeid ebben a szakmában igen csak be vannak szűkülve.

Párom Orvosdiagnosztikai Analitikus diplomával életekkel játszva keresett 80 ezret a nyugati országrész egyik legjobb gazdasági helyzetben lévő városának laborjában, majd pesten egy magán laborban is csak 110-et.

2013. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!