Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fél éves kezdési támogatást...

Fél éves kezdési támogatást biztosítunk. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
ez mit jelent,mert az Allianz biztosítónál van hírdetve a munkaleírásban, és nem akarok semmi buktatót . köszönöm a segítséget,aki tudja mit is jelent
2013. máj. 16. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


[link]


Olvasgass fórumokon a különböző biztosítós mizériákról. Ha az életem múlna rajta sem mernék belevágni, pedig nem vagyok félős/ijedős típus...


[link]

2013. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem mindenféleképp
2013. máj. 17. 07:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én sztorim másik biztosítós társaságnál, de szerintem egy kutya mind:

Dolgoztam biztosítónál 4 hónapot, és érdekes módon sok mindent "elfelejtettek" elmondani. Én 4 órára voltam bejelentve, meg is kaptam a minimálbért, viszont semmilyen támogatást nem kaptam, értsd: közlekedés (mindenhova saját költségen kellett mennem, a havi kötelező "pofavizites" előadásokra, ahol szinte szó szerint mindig ugyanazt mondták el, teljesen mindegy, hogy a helyi vagy a másik megyében lévő központi irodában tartották)

telefon: szintén saját költségen, saját telefonon kellett ügyfeleket zaklatni

a "mentorom" semmit nem segített, egyfolytában azt mondogatták, hogy kössél kössél kössél!!! (bármi áron...)

A szerződésemet másfél hónap után adták oda, természetesen visszadátumozva, a valóságban teljesen másképp volt minden, mint a szerződésben (pl. munkavégzés helye, alkalmazó cég, stb. stb.), ráadásul elvileg 3 hónapig lettem volna 4 órában, a másik 3 hónapban már csak 2-ben, és ezt a harmadik hónap utolsó napjaiban így tudtam meg: "Ugye tudod, hogy következő hónaptól már csak 2 órában leszel?" (egyébként szinte mindent így közöltek velem, hogy "ugye mondtam, hogy...", "ugye tudod, hogy..."

amit viszont nem értettem, hogy ugye 4 órában voltam, ergo mellette másik munkát még tudtam volna végezni, és mikor mondtam, hogy találtam másik helyet, közölték velem, h a felmondásomat azonnali hatállyal adjam be.


Jól esett kiírni magamból, de ez természetesen nem jelenti azt, hogy ez a te esetedben is így lenne.

24N

2013. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!