Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri telefonos értékesítőnek...

Megéri telefonos értékesítőnek menni?

Figyelt kérdés

Annyi álláshirdető portált átnéztem már és csak úgy nyüzsögnek az ilyen "irodai ,telefonos, adminisztrációs munkák". Viszonylag nagy fizetéseket és hatalmas jutalékokat ígérve.


Voltam pár ilyen állás interjún és, ami vonz az a fizetés, meg az, hogy nem egy gyárban izzadok, viszont én tudom, hogy az embereknek nincs pénze és nincs pofám tukmálni a biztosításokat, termékeket meg egyéb dolgokat.



2013. máj. 18. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
23984789827698248586879990201210224. kérdés
2013. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha szereted, hogy elküldenek a k*rvaanyádba akkor mindenképpen.
2013. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha van lelkiismereted, akkor nem. Jóérzésű ember nem tud iparszerűen hazudni. Arról nem is beszélve, hogy az emberek hócipője tele van a telefonos zaklatókkal, és válogatott anyázásokkal küldhetik el a kedves telemarketingest.
2013. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem éri meg. A hatalmas jutalék meg csak kamu, örülhetsz ha találsz olyat, aki nem az édesanyádat fogja emlegetni.
2013. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jutalékos meló.Gondold át, ha téged vagy vmelyik rokonodat hívná vki, akkor megvennétek-e az adott terméket.Ha nem,mert nem tetszik a termék, vagy nincs rá pénzetek, akkor gondold át azt, h az emberek 90%ának nincs pénze semmilyen felesleges vagy haszontalan dologra. Örülnek, ha a csekkeket kifizetik időben.

Mindenhol hatalmasat ígérnek, aztán 30 nap munka után rájössz, h jobb esetben kapsz netto 15eFt-ot...

2013. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dehogy
2013. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!