Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet bekerülni az...

Hogyan lehet bekerülni az okmányirodára?

Figyelt kérdés
Milyen iskola/végzettség szükséges ehhez az álláshoz? Pályakezdőket szívesen alkalmaznak? Mennyi a nettó jövedelem?

2013. máj. 22. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
valami okj-s, irodavezetői, vagy asszisztensi
2013. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kihalásos alapon vagy ismerőssel.
2013. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előny a diploma, elsősorban gazdasági, társadalomtudományi, államigazgatási, esetleg egyéb bölcsész vagy bármi.

Elvileg a sima ügyintézői OKJ is elég, de nyilván egy diplomás és egy középfokú OKJ-t végzett közül az előbbit alkalmazzák, neki is annyit kel fizetni. Pályakezdőket pedig sehol sem alkalmaznak szívesen.

Bár igazán ahogy a 2. írja kb. sehogy se lehet bekerülni, ahová én akartam menni ott létszámstop volt, persze a polgármester ismerősét azért berakták egy hátsó irodába, pedig neki csak érettségije volt.

Ha a közalkalmazotti bértábla alapján fizetnek ott is, akkor egy középfokú végzettséget igénylő irodai munkára 75-80 körül fizethetnek.

2013. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, h szívesebben felveszik a középfokú végzettségűt. a végzettség meg tökmindegy, ha van ismerősöd ott, aki bejuttat. Ha nincs, lehet neked mindenféle színötös bizonyítványod meg szuper referenciáid, akkor se vesznek fel.
2013. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a 25 év alatti pályakezdőkre most lehet támogatást kérni a munkaügyi központban. Nálunk (Sz-Sz-B megye) március óta csak őket keresik.
2013. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kihalásos alapon. de látom írták már.
2013. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy haverom tavaly végzett a jogon, három hónap után tudott segítséggel elhelyezkedni információs pulthoz..azt vágja persze, mert amit kell arra kioktatták, a tőbbi a kútfőből..


szóval..segítség nem árt, és egy jobb szakirányú főiskola..mondjuk államigazgatási, vagy hasonló..


a pénz az egyébként kevés az emberhez méltó élethez..

de egyszerre munka is, jó fizetés is? na neeee...

2013. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem..nehéz helyzet :D

köszi

2013. jún. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!