Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetése egy 112-nél...

Lonó kérdése:

Mennyi a fizetése egy 112-nél dolgozó diszpécsernek Miskolcon?

Figyelt kérdés

Most hívtak fel hogy menejek be mert van munka.... kb egy év után... -.-

Viszont nem tudom többet fizet e mint a jelenlegi munkám.



2013. máj. 22. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy komplex munka. Nem úgy működik hogy hívnak és Te mész..Komoly pszichológiai teszt után lehet a "112"-nél dolgozni.


Jelenlegi munkád van ilyen felelős?

2013. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, ez nem is kérdés hogy felelős munka e vagy sem. A pszichológia tesztről tudok. A jelenlegi munkám is igen felelősségteljes. De a kérdésem továbbra is az hogy mennyi a kereset.
2013. máj. 23. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
kérdezd meg.
2013. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legy meglepoddve, hogy most hivtak be. Tobb ezer jelentkezest kellett atnezniuk, gratula, hogy behivtak annak ellenere, hogy nem kapnak utanad tamogatast, mert eddig csak olyanokat hivtak!!


A fizetest ne kerdezd meg, mert elhajtanak. Ha felvettek, akkor vagy megkerdezik, mert neha megszoktak, vagy megmondjak es annak alapjan majd te eldontod, hogy erdemes-e munkat valtanod. Addig be se jelentsd.

A kepzes viszont egy bizonyos idopontban kezdodik majd, de ezt is megmondjak mikor pontosan es meddig tart.

2013. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én már voltam. Egyébként nem kell kérdezni, mondják.

Szóval, bruttó 114E, plusz 6E szociális hozzájárulás(azt hiszem ez a neve), plusz műszakpótlék (este 6 és reggel 6 között plusz 30%), és évi 200000 kafetéria, ami szintén bruttó.

2013. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!