Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit gondol erről? érdemes...

Ki mit gondol erről? érdemes belevágni? Tud nekem forintban tájékoztatást adni akárki? Mennyi amit kettőnknek kéne vinni pénzt magunkkal, hogy ne halljunk éhen az alatt a két hét alatt? Milyen papírok kellenének hozzá?

Figyelt kérdés

ha nem nagyon beszeltek angolul akkor a takaritast tudom neked ajanlani hotlelekben vagy ha kicsit jobb (majd meglatjuk) akkor coffe shop-ba vagy pincernonek, a parodnak esetleg konyhai kisgito allas lenne. A berezes minimalber(5.73/ora).Te a kierkezesed utan 3-4 nappal tudsz kezdeni a parod 1-2 napon belul.Te kb 3 het mulva kapsz fizetest, a parod 2 het mulva. (Angliaban mindenhol benttartjak az elso heti fizetest depositkent).Ezt azert irom mert annyi penzeteknek lenni kell hogy addig kibirjatok.

A szallasban tudunk segiteni az 65font/het/fo 2 agyas szobaban vagy 75-85 font/het/fo single szoba.

A szallasnal 2 het deposit 2 het elore.KIerkezesed utan kb 2-3 napon belul tudsz munkaba allni, az elso fizetesed kb 2 het mulva kapod majd,aztan hetente.


2009. okt. 4. 10:13
 1/6 A kérdező kommentje:
ugyan benne van a szövegben, de ha nem egyértelmű Angliában lenne a dolog.
2009. okt. 4. 10:15
 2/6 anonim ***** válasza:
1 Angol Font kb. 300 Magyar Forint.
2009. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi, ezt azért én is tudom:D én olyan forintbeni viszonylatokra gondoltam, hogy mennyit kéne magunkkal vinni, hogy van-e valakinek ilyen tapasztalata... a szállásért ez az ár reális-e meg ilyenek


előre is köszi

2009. okt. 4. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Kevés az esélyed hogy hivatalosan munkát kapj mivel az angol állampolgárok elönyt élveznek... Ha kapsz is munkát azt kéz alatt fogod kapni szerencse vagy pofa alapján, valaki felkarol az utcán vagy besírod magad valahova...


Erre alapozni.........

2009. okt. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

JA és még hozzátenném hogy anglia tele van még ugyanilyen szerencsevadász lengyelekkel, bolgárokkal, ukránokkal, románokkal, afrikaiakkal, stb...


Soka disznó kevés a korpa....

2009. okt. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudjatoke z is már ugy mukodik mint az MLM a sok kintrekedt munkanélküli vagy kevés fizetésért dolgozó hazautazni nem tudó magyar "segíti" a többi kijövö szerencsevadász magyart egy kis haszonért cserébe....


Gyümölcsöt vigyetek sokat, mert marhaxar és baromi drága ami ott van...

2009. okt. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!