Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok nekem valami otthonvé...

Tudnátok nekem valami otthonvégezhető munkát ajánlani vagy linkelni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok egyenlőre 8 általánossal valami otthon végezhető munkát szeretnék ha valaki dolgozott már ilyet az légyszi segítsen.

2013. máj. 23. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz ez tényleg hasznos volt..
2013. máj. 23. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz találni otthon végezhető munkát. Hacsak nem értesz valamihez kifejezetten, pl. jól megy az angol, és szöveget fordítgatsz, vagy weblapszerkesztés, esetleg otthon készítgetsz dolgokat, és azt aukciós oldalakon megpróbálod eladni, stb. De különben ilyen nem létezik. Amikkel tele van a net, otthoni borítékolás, meg levélküdözgetések meg egyéb hülyeségek, azoknak a 99%-a kamu, mert csak arra megy rá, hogy átutald a regisztrációs díjat, vagy van ahol kaukcióak nevezik, de pénzt keresni vele nem fogsz. Megpróbálhatsz keresgélni, de ahol pénzt kérnek azért, hogy el tudj kezdei bedolgozni nekik, az már régen rossz, és nehogy fizess nekik!
2013. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a választ:)
2013. máj. 23. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Neten nincs ilyen másolós, adatkeresős egyszerű meló, mert egy program 10 perc alatt képes 1 millió e-mailt összekaparni, és nem kér érte pénzt, se kaját. Viszont pénzt keresni azt lehet nettel, de ahhoz illene érteni ahhoz amit csinálsz (eladás, weboldalépítés, programozás, fordítás, stb.)
2013. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!