Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka TESCO -ban, (árufelö...

Diákmunka TESCO -ban, (árufelöltés részlegen szeretnék elhelyezkedni, ) vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nyári diákmunkaként szeretnék a TESCO -ban dolgozni, (15 éves elmúltam , már decemberben [december 11.-én születtem])

árufeltöltés munkakörre gondoltam, más nem is igazán lenne, és tetszik is nekem ez az árufelöltés dolog.

Még nem jelentkeztem így konkrétan sehova sem :)

- 1) Milyen a TESCO-s diákmunkás élet ?

- 2) Nektek milyen volt az első napotok,

és mit csináltatok első nap ?

- Mi nem tetszett/tetszik diákmunkásként a tesco-s munkában?

15,lány, (ZALA megye)



2013. máj. 24. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy leányálom, erre készülj fel, ha jelentkezel. Konkrétumot nem tudok mondani, mert nem voltam ott, de barátnőm 2 napnál tovább nem bírta, pedig nem olyan ember, akinek "büdös" a munka.
2013. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:) Értelek, egy próbát azért megérne nekem, és kitudja még jól is kijöhetnék belőle, :D fő a pozitív hozzáállás :)))

Köszönöm , hogy válaszoltál.

Nekem nagyon kéne pénz, félretennék leginkább.

Megkérdeznéd esetleg a barátnőd, hogy mik voltak azok a tapasztalatai, elvárások,??

amiért nem ment, mert van egy pont amikor nem bírja az ember még ha "nem büdös" is a munka számára.

2013. máj. 24. 16:23
 3/9 A kérdező kommentje:

A közösség, (többi dolgozó) milyen volt vele ?

Azért jó a társaság (többi diákmunkás ember) vagy inkább mindenki a saját érdekeit nézi leginkább ?

2013. máj. 24. 16:26
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan nem voltam még diákmunkán, de úgy tudom, hogy tisztességesen lepapírozva csak 16 éves kor felett lehet diákmunkát vállalni. Ennek nézz utána esetleg.
2013. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:) OK, de -noname- (@prod.hu ) :D hirdetésben azt írták még, hogy Tescoba keresnek, és, hogy nyári munka betöltött 15. életév.

Állandó munka 16.

2013. máj. 25. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak nyári időszakra szülői beleegyezéssel lehet dolgozni 15 éves kortól.

Az, hogy milyen lesz a közeg ott, milyenek a munkatársak főnökség, nem lehet megmondani, mert sok áruház van, és ugye mindenhol mások dolgoznak.

Én pl. a mekibe voltam diákmunkás, és legelejétől kezdve jól kijöttem a munkatársakkal, vezetőkkel, szerettem ott dolgozni. Másoktól meg olvastam itt, hogy pár nap után eljött, mert emberszámba se vették, meg stb.

Sok múlik rajtad is, meg a munkatársakon is.

Elmész, megpróbálod, aztán majd kiderül, hogy mennyire tetszik vagy sem. Ha nagyon gáz, max eljössz, és kész, legalább megpróbáltad.

2013. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:) Köszi, remélem jó lesz a közösség, :)

Bár ez nem nagyon befolyásolhatja a munkám , mert kell a pénz. :)

Meglátjuk mi lesz majd.

2013. máj. 25. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves Kérdező!


Ha gondolod, én nagyon szívesen segítek neked és válaszolok a kérdéseidre, mert rengeteget dolgoztam már diákmunkásként egy TESCOban. 2011 decemberében volt az első alkalmam és lehetőségem dolgozni náluk és én a mai napig járok hozzájuk dolgozni, ha minden adott, hogy mehessek. Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj rám és ha tudok, természetesen segíteni is fogok neked.


Itt a gyakorikérdések.hu weboldalon meséltem már másoknak is, milyen élményeim, tapasztalataim voltak már, igaz ez rég volt és azóta tudnék még újakat is mesélni, de ha nem bánod, másolok be egy-két topicot, ahol elolvashatod ezeket a válaszaimat.


______


(Ez az a topic, ahol a legtöbbet meséltem egy lánynak a saját tescos tapasztalataimról, élményeimről. Az első oldalon a legalsó hozzászólás vagyok, onnantól csatlakoztam be a beszélgetésbe. Ne kerülje el a figyelmed, hogy abban a topicban több oldal is van, de tudni fogod onnantól, melyik hozzászoló vagyok, mert mindig oda írtam, hogy "mesélő", vagy hasonlókat... Szóval ez az a topic, ahol a legrészletesebben veséztük ki a Tesco élményeket. :p )


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


______


Itt van egy másik is, a kérdésre válaszoltam csak, de hátha érdekel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


_______


Itt a pékségi rész, amiről kérdeztek és szintén válaszoltam saját tapasztalataim alapján:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


_______


*Kiegészítve kicsit, mert átfutottam a szememmel a hozzászólásaimat: Azóta már nyomtam piros gombot rengetegszer. Nálunk nem történt semmi extra, bevisznek egy szobába, kipakolod az egész táskád, megállsz - a lábaidat váll szélességbe kb. szétteszed, a karjaidat oldalra megemeled kicsit, az őr pedig ilyen fémdetektor jellegű kütyüt gyorsan átmegy rajtad, aztán aláírsz egy papírt és nyomás haza. :D


A derekam pedig már nem is szokott fájni, viszont a talpam mindig megérzi a munkát. Tényleg kényelmes cipőben kell menni a saját érdekedben. Mondjuk én a mai napig tornacipőben járok dolgozni, de ha körbenézzek az ott dolgozókon, valaki ilyen bakkancsszerű cipőben van. Gondolom, mert kényelmes, na mindegy.*



Ne haragudj, most mennem kell. Remélem valamennyire hasznos voltam és tudtam neked némiképp segíteni ezekkel. A hozzászolásaim óta eltelt már nagy idő, új tapasztalatok, új szemlélet, és van, amit átszerkesztenék köztük, amik közt írtam, de jól esett nekem is újra elolvasni őket, mosolyt csalt az arcomra. Szeretek ott dolgozni, ahol szoktam Tescoban és várom a következő beosztásomat is. :-)


Legyen Szép Napotok és tudom, hogy mondtam, de: Nyugodtan keress meg, ha bármi van, segítség kell.


Minden jót!

2013. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D huu, hát köszi nagyon nagyon a leírást, történeted , :)

Most elolvasom amiket írtál.

Nagyon köszi tényleg :D

2013. máj. 26. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!