Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call centeres munkát megéri...

Call centeres munkát megéri csinálni?

Figyelt kérdés
Hallottam már hideget-meleget ilyen munkákról,de érdekelne olyannak a véleménye,aki dolgozik,vagy dolgozott már ilyen helyen.
2013. máj. 25. 17:29
 1/2 anonim válasza:

10 hónapot dolgoztam call-centerben...

A fizetés miatt kérdezed, hogy megéri-e csinálni?

Szerintem a munkáltatótól is függ...nekem nem érte meg...jutalékos rendszerben dolgoztam, gondolom, ez sok más helyen sincs másképp...anno részmunkaidőben kezdtem, akkor többet kerestem, mint amikor teljes munkaidőbe átvettek (bár ez valahol logikus is).

Igazából én nem feltétlenül az anyagi részét nézném...bár oké, a mai világban fontos szempont a pénz.

Én maga a munka miatt nem szerettem ezt csinálni, de nem volt más lehetőségem...szerencsére sikerült eljönnöm erről a helyről! :)

Ha te szeretnél ilyen munkakörben dolgozni, próbáld meg! Nem gondolom, hogy anyagi szempontból minden (call-centeres) munkahelyen negatív lenne a tapasztalat.

2013. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Gondoltam,jelentkezem ilyen helyre,mert fizikailag nem nehéz,tiszta munkakörülmények vannak,zajmentes,nem kell állni...stb. Mert már unom,hogy sok helyen meg kell szakadni,és kevés a pénz.
2013. máj. 26. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!