Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti jelentkeznétek arra az...

Ti jelentkeznétek arra az állásinterjúra, ahonnan már háromszor visszautasítottak?

Figyelt kérdés
Ugyanannál az osztályvezetőnél állásinterjúztam, mind a háromszor. Most negyedszer is meghirdették azt az állást, jelentkezzek megint? (szakmai állás)
2013. máj. 27. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 3 szor elküldtek akkor nem biztos hogy negyedszer sem fognak. Szerintem felesleges, lehet már be sem fognak hívni.

Én 2 hetente adtam be egy munkahelyre az önéletrajzaimat, be is mentem állás interjúra kétszer is, és a második alkalommal mondták hogy arra a munkakörre nem felelek meg, mert nincs elég tapasztalatom stb... és ne küldjek be több önéletrajzot mert felesleges, ha van egy másik munkakör pl betanított munka amire megfelelnék akkor majd szólnak.

Vagy ird azt az önéletrajzodba és mondd az interjún ha behívnak hogy neked bármilyen munka megfelel, vagy felejtsd el.

Lehet azért hirdetik meg annyiszor mert nem találnak megfelelő embert a munkára, és gondolják hogy az idő alatt hátha keres valaki munkát aki náluk megfelelne.

Ha kellenél szerintem úgy is felhívnának hogy még szeretnél-e oda menni.

2013. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez egy kórház hivatalos álláspályázata, ami pályáztatási rendszerbe történik
2013. máj. 27. 10:15
 3/3 A kérdező kommentje:
tehát közszféra
2013. máj. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!