Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Uniós államban kaptam munkát....

Uniós államban kaptam munkát. Először fogok külföldön dolgozni. Otthon milyen hivatalos szervnél kell bejelentem és milyen dokumentumokat kell leadnom ennek kapcsán?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmit.


A biztosításodat kell majd továbbra is neked fizetni, de az nem valami sok.

2013. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
OEP és APEH, vagy most hogy hívják...nem kötelező fizetni a TB-t, ha kijelentkezel, de ezt te döntsd el. A külföldi munkahelyed fizeti a biztosítást, és kapsz egy EU-kártyát, amivel sürgősségi ellátást tudsz kb igénybe venni. Mennyi időre mész? Mennyit jársz haza? Ettől is függ, hogy érdemes-e fizetned.
2013. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy evre irjuk ala a szerzodest. Hallottam valami olyasmirol, hogy otthon ket hetem van, hogy bejelentsem, hogy kulfoldon dolgozom, kulonben megbuntetnek, de nem tudom, hova es kinek kell bejelenteni. Tudja valaki a valaszt?
2013. máj. 29. 07:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Te nem olvasod a válaszokat? Nem a hasamra ütve tippeltem, hanem évekig dolgoztam Angliában, és mint írtam, nincs bejelentési kötelezettséged.
2013. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2013. máj. 29. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!