Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek a lottózóban...

Kezdő bróker kérdése:

Mennyit keresnek a lottózóban az értékesítők?

Figyelt kérdés
Mennyit keresnek a lottózóban lévő személyek havonta? Leginkább akik eladják a szelvényeket, az értékesítők.

2013. máj. 28. 15:23
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem státuszukat tekintve eladók, ennélfogva valószínűleg ugyanolyan keveset, mint bármilyen eladó. Sztem minimálbér körül, max. netto 80. Úgy gondolom. Vagy azt hiszed, ha eladja az ötös lottószelvényt, akkor százalékot kap? :)
2013. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak kérdeztem, ne nézzen már hülyének!

Köszönöm válaszát!

2013. máj. 29. 17:04
 3/4 anonim válasza:
Az utolsó mondatom után odatettem a smile jelet :), azaz viccnek szántam. Nem kell egyből felhördülni, senki nem néz hülyének senkit, pusztán csak azt gondoltam, egy mosolyt megér. A humor fontos, mosolyogjon Ön is többet! Sajnálom, ha megbántottam!
2013. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nettó 70-130 között
2013. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!