Hol találok munkát?

Figyelt kérdés
Hova vesznek fel 36 éves vagyok , de sehova se vesznek fel vagy egyáltalán lehet a interneten állást találni?

2013. jún. 2. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet az interneten de nehéz. Bár manapság általánosan nehéz munkát találni.

Képzettség függő, de mondjuk egy mondatot értelmesen leírni lehet nem lenne hátrány.

Amúgy azt tudnod kell hogy a meghirdetett állások 85-90%-ra már megvan az ember ismerettség alapján, csak meg kell hirdetniük.

2013. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 36 évesen semmilyen végzettséged nincs és semmilyen szakmai tapasztalatod - hiszen ezekről nem írtál -, akkor nagy az esély, hogy sehová.
2013. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokadik ilyen kérdés. Vazze, milyen munkát keresel, milyen végzettséggel, milyen munkatapasztalattal?


Nem mindegy, hogy nyolc általánosod van, vagy képzett szívsebész vagy...Bár a kérdés után valószínűsítem az első opciót..

2013. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mcdonalsban.
2013. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ezeket az oldalakat szoktam nézni:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


www.jobmonitor.hu/


[link]



Amúgy én is korodbéli vagyok, 35 F szakmával és diplomával. Abszolút nem könnyű így sem.

A felsorolt oldalak némelyikén tippeket is találni az álláskereséssel, önéletrajzírással kapcsolatosan.

Önéletrajznál fontos, hogy inkább az elért eredményekről beszélj, kevesebbet arról, hogy mi volt a feladatod. Erre majd ha akarnak, rákérdeznek az interjú során. Nem kell életkort sem beírni, sem családi állapotot, ne hogy már az előzetes szűrés során kihullj.

Ha csak nincs kikötve, hogy kizárólag e-mail-en add be, feltétlenül postai úton is küldd be.

Mindenképp férj bele 1 oldalba, hacsak nem volt 30 munkahelyed.

Ami nagyon nehéz, nálam is ez a baj, hogy ne legyenek lyukak az önéletrajzban. Ha vannak hiányzó évek, próbálj olyat beírni, hogy "ez idő alatt továbbképeztem magam" vagy otthon termelő tevékenységet végeztem stb. Lényeg, hogy mindig igazat állíts az önéletrajzban.


Hát sok sikert ehhez a nem egyszerű dologhoz!

2013. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!