Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nincs meg a 8. általános...

Ha nincs meg a 8. általános bizonyítványom, de a középiskolai meg van. Elfogadják azt a munka helyen hogy meg van az általánosom (nem végeztem el az 1. osztályt mert mentem utánna OKJ-s szakma képzésre. )?

Figyelt kérdés
Szóval a 8.-os bizonyítványomat igazolja a középiskolai bizonyítványom úgy hogy nem végeztem el az iskolát?

2013. jún. 3. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. jún. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha megvan a középiskolai, akkor nem merül fel kérdés az általános iskolai végzettséget illetően.

Amit nem értek: Hogyan mehettél középiskolába befejezetlen általánossal?

Általános iskola első osztálya nincs meg? Lehettél vagy 7 éves, hogy mentél utána OKJ képzésre?

2013. jún. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A legmagasabb iskolai végzettségről kérik a papírokat általában...
2013. jún. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez alapján a szöveg alapján lerí, hogy nem végezted el még az általános iskolát sem...
2013. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elvégeztem az általánost. Nem is értem hogy mehettem volna középiskolába ha nincs meg a 8. általánosom... De ne ezt boncolgassuk, ha nem azt hogy elfogadják a Középiskolás-at avagy nem. Úgy hogy nem végeztem el a középiskolát.
2013. jún. 3. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

"Elvégeztem az általánost." "nincs meg a 8. általános bizonyítványom"

"középiskolai meg van" "nem végeztem el a középiskolát"

Még mindig nem értem. Ne próbáld meg elmagyarázni, nem fogom megérteni. Nagy zűrzavar az egész.

2013. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szép... most akkor mit végeztél és mit nem? Mi van meg és mi nincs? Teljesen érthetetlen amit hadoválsz. :D
2013. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha rájöttek, hogy a bolhapiacon vetted az érettságit, utána már elkérik az általános papírját is, addig nem
2013. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Én sem értem, hogy most mi van... Középiskolából hány évet végeztél el? Egyet sem???? Vagy legalább egy évet???

Középiskolában ha elvégezted legalább az első osztályt, akkor onnan már van egy év végi bizonyítványod, de ha azt írod, hogy nem végezted el az 1. osztályt, akkor meg milyen bizonyítványod van a középiskolából???


Egyébként meg be kell menni a volt általános iskoládba és ott másolatot vagy igazolást kiadhatnak, ha jól tudom.

2013. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!