Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kötelezhet a munkáltató, hogy...

Kötelezhet a munkáltató, hogy mondjak fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Engem ki akar tenni a munkáltatóm, csak nem tud kirúgni a Start kártyám miatt.(legalábbis ő ezt mondja) Erre ma azt találta ki,hogy írjam meg a felmondó papírt, és holnap vigyem be! Én mondjak fel! De én még nem akarok felmondani! (Csak azért akar kitenni, mert nem jövünk jól ki. Egy év letelt és most kezdeném a második évemet a cégnél! Ha én nem mondok fel akkor, hogyan tud engem kirakni? Szabályos amire kényszerít?

#felmondás #munkáltató #kötelezhet-e?
2013. jún. 3. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem kényszeríthet felmondásra, mond meg neki hogy ha akar rúgjon ki, vagy ha tovább erősködik mond meg neki hogy elviszed az ügyet a munkaügyi bíróságra
2013. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván nem, de egy felmondás még mindig jobban szerepel az önéletrajzban, mint egy kirúgás
2013. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Nem kötelezhet erre, ha nem akarsz ne mondj fel.

Azt megmondhatod neki, hogy belemész a közös megegyezésbe, ha kifizet neked x havi fizetést plusszban.

2013. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem mondok fel, mert nem akarok, így nem. Mondjon fel nekem, vagy tényleg a közös megegyezés lenne akkor a legjobb.
2013. jún. 4. 07:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze megcsinálhatod, hogy nem mondasz fel! De nem lennék a helyedben, mert gondolom jól megkeseríti a további munkanapjaidat!
2013. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat. Sikerült megbeszélni a közös megegyezést.
2013. jún. 7. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!