Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetek kalóz?

Hogyan lehetek kalóz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A kalóz bűnöző. Abból él, hogy kirabolja az útjába eső hajókat. Mellesleg a hajók mai sebessége mellett nemigen fogsz tudni hirtelen felugrani egy hajóra, hogy fegyverrel kifoszd az utasokat. A kalózok kora már lejárt. Olvass másik mesét! A Hófehérke és a hét törpe is nagyon tanulságos. Ott bányában dolgoznak. Az is egy szép karrier, ha már kalóz nem lehetsz. :)
2013. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nem lehetsz
2013. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

1. Ki kell szúrnod a bal szemedet.

2. Le kell vágnod a bal (hogy szimmetrikus legyen) lábadat térdtől lefele.

3. Pár fogad ki kell ütnöd.

4. Arany karika fülbevaló.

5. Papagáj.

2013. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves első kettő, van igazság abban amit írtok, viszont! Hallottatok már Szomáliáról?


Egyébkét ha fehér a bőröd, kedves kérdező, valóban nem lehetsz.

2013. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek is össze kell szedned, olyan legénységet, akik képesek a karjukat is adni érted. Továbbá kell egy hajó, amit ha meglátnak, mindenkinek félelmet kelt. Ezenkívül valóba, a bal szemedet ki kell szúrnod, és helyére üveggolyót tenni, majd leragasztani. Ha ezekkel végeztél, majd utána mondom neked a többit. Kalózoktató voltam.
2013. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Letöltesz 1 kalózos játékot! Rossz topikban tetted fel a kérdést...
2013. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Helló. Régebben én is kalóz akartam lenni. Ezt a vágyamat úgy csillapítottam hogy megvettem a Sea of Thieves nevű játékot. Ma is kalóz akarok lenni (van szemkötőm és kardom igazi) de nem annyira mint akkor. Csatlakozok hozzad ifju kapitány. Vedd meg a Sea of Thievest ami 13000 ft. De ha ügyes vagy féláron is meg tudod szerezni microsoft storeban, steamen, a hivatalos oldalon, game passal. Platformok: PC, XBox.
2021. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!