Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy működik a Perfect Shopping?

Hogy működik a Perfect Shopping?

Figyelt kérdés
Valaki le tudná írni részletesen aki részt vett már ilyen próbavásárláson?

2013. jún. 5. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiadják a feladatot, hogy el kell menned x-y helyre és tesztelned kell az eladók viselkedését különböző szempontok szerint, az üzlet tisztaságát stb. Van amikor időt is kell mérni, hogy hány perc míg kiszolgálnak vagy oda mennek hozzád. Van amikor vásárolnod is kell az üzletben, vagy ki kell próbálnod a szolgáltatást.
2013. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) És a saját pénzemből kell vásárolni? Vagy hogy fizetnek?
2013. jún. 5. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajátból, amit utólag az általad megadott bankszámládra elutalnak. Megjegyzem én ezzel mindig megjártam, mert jó soká jutottam a pénzemhez!!! Azt mondják 3-4 hét. Nekem több mint 1 hónap volt. Tehát Te előlegezed meg a vásárlás értékét. Ilyenkor vagy teljes egészében vagy részben kifizetik a termék árát és azon felül kapsz egy minimális összeget a munkádért vagy vissza kell vinned a terméket a boltba ahol vetted és visszakéred az árát.
2013. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik valami jó. Azt hiszem inkább kihagyom :/ Köszönöm szépen a segítséget!!:)
2013. jún. 5. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!