Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő rendszergazda...

Pályakezdő rendszergazda fizetése közalkalmazotti státuszban?

Figyelt kérdés

Egy általános iskolába ajánlottak rendszergazdai állást, de nem tudom, hogy az ilyen helyeken pályakezdőként mennyi lenne a fizetés körülbelül? Ráadásul napi majdnem másfél órás utazás oda - másfél óra vissza, ami anyagi vonzattal jár + a helyi bérlet, úgy kb. 35 ezer Ft. lenne. Ilyen helyeken szokták az utazási költségeket finanszírozni esetleg? Vagy az már nem divat?

Ti elvállalnátok?


2013. jún. 6. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs más akkor persze, de ha kinéz egy jobb lehetőség akkor semmiképp.

Az utazást nem térítenek, meg semmi olyan juttatást nem fizetnek ami papíron járna, ilyenekről ne is álmodj.

2013. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol akarsz gyakorlatra szert tenni ha nem ilyen helyen??! Sokan maguk fizetnek a gyakorlatert... Szerintem valllad el es a napi 3ora utazas is meg siman bele kell hogy ferjen a mai magyaroszagi viszonyok mellett!!!
2013. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi volna, ha rákérdeznél a fizetésre és az utazási hozzájárulásra? Ez nem titkosított, hogy ne árulnák el.
2013. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek be, akkor természetesen rákérdezek, csak az még messze van, ezért kérdeztem meg itt. :)
2013. jún. 6. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
2014-ben: 77 nettó. Ennyi, nem több.
2014. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!