Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudtok ajánlani első...

Mit tudtok ajánlani első állásinterjúra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem akarom elszúrni a dolgot, most pénteken megyek először kb. életemben, legalább is olyan interjúra ahol esélyes hogy szakmai dolgot is kérdeznek.(villamosmérnök). Fontos hogy gyakornoki pozícióra megyek, mert még tanulok. Amire én gondoltam:

Öltöny, ing, nyakkendő ezt alapnak vettem. A neten talált "várható" kérdésekre megírom előre a választ magyarul és idegen nyelven is, kicsit betanulgatom. Átnézem a cég profilját, ha arra kerülne sor készülök 1-2 kérdéssel hogy lássák érdeklődő vagyok. Mit tudok még tenni hogy sikeres legyek?


2013. jún. 10. 14:42
 1/2 lac1434 ***** válasza:
Egyik leglényegesebb dolog, amit valószínű megfognak kérdezni, hogy mint vársz a cégtől. Erre valami jó frappáns dolgot találj ki. Itt egy "sablon" ,hogy összetartó céghez tartozni, ahol akár a karrieredet is építheted..stb..stb..
2013. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyen pár mondatod arról, mikben vettél részt az iskolában, és legyél tájékozott a cégről. Gyakornoktól nem várnak valós szakmai tudást még, inkább szimpátiaalapon megy a kiválasztás. Szerintem ne tanuld be a válaszokat, észreveszik, és ha feltesznek egy keresztkérdést elvesztél. Csak a főbb pontokat írd le.
2013. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!