Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MÁV gyakornoki programról...

MÁV gyakornoki programról kapott már valaki visszajelzést?

Figyelt kérdés

Már elég rég jelentkeztem a szeptemberben induló programra, de nem írtak vissza, hogy fogadták volna a jelentkezést.

Ez ilyen frissdiplomás izé.



2013. jún. 13. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyakornoki program?
2013. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

frissdiplomásoknak:

[link]


Hiába írtam, nem kaptam választ pl. "Köszönjük jelentkezését, hamarosan értesítjük..." vagy hasonló. Már abban is kételkedek, hogy célba ért volna az e-mail. Mivel láttam már itt hasonló kérdéseket gondoltam megkérdezem hátha tud valaki valamit. Máshol ahol szeptemberi frissdiplomás programok indulnak már javában van a kiválasztás, felvételi elbeszélgetések.

2013. jún. 16. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is jelentkeztem júniusban és válasz semmi, medig 2 mailcímre is írtam. Milyen területen szeretnél dolgozni?
2013. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mérnöki és Te?
2013. júl. 28. 11:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Én közgazdász végzettséggel rendelkezem. (ha még érdekel a válasz) :)
2014. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, még érdekel, mert idén is jelentkeztem. De még semmi. Pedig annyira hangoztatják, hogy szükségük van a fiatalokra a munkaerő-utánpótlás miatt. Szeptemberben indulna a program, de ebből se lesz semmi.

Sajnálom, mert minden mérnök az Audinál, a Mercedesznél, vagy nagy multinál akar dolgozni, azt mondják rám hülye vagyok amiért MÁV rajongó vagyok, de úgy tűnik tényleg hülye vagyok. Észrevehetném már hogy nincs értelme.

Egyébként sosem értettem, hogy a mai modern világban a cégek, miért nem képesek egy gyors sablonüzenettel visszautasítani a reménytelenül várakozókat.

De azért, ha életjelet ad a MÁV írd meg. :/

2014. júl. 17. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen mérnök vagy? És hol szeretnél dolgozni helyileg?


Az én egyik szülőm MÁV-os műszaki vonalon, esetleg megkérdezhetem, hogy lenne-e valaki akivel tudsz beszélni személyesen. Látszik, hogy elég elkötelezett vagy, ha idén is próbáltad. /Állásbörzéken kint szoktak lenni, és általában műszakiakat keresnek./


Honnan ez a szenvedély egyébként a MÁV iránt?


/Gazdasági vonalon inkább szűkítenek, mint embereket vennének fel./

2014. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


máv helyett gysev? talán komolyabbak

2014. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Túl messze van. Köszi.

Ismerős ismerőse dolgot is próbáltam már. De nem működik. A mai kiválasztási folyamatok már olyan soklépcsősek, hogy nem lehet megkerülni nyomtalanul (szerintem).

2014. júl. 23. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!