Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minősitett hegesztőként hol...

Minősitett hegesztőként hol tudnék külföldön elhelyezkedni? Kerestem itt a neten, de semmit nem találtam.

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz nyelvet az meg sokszorozza az esélyed. ha pl beszélsz németül akkor ird be a keresőbe pl hogy schweisser ( vagy schweißer) stelle Österreich vagy Deutschland vagy Schweiz és már ontja is az állásajánlatos külföldi oldalakat, amiket felhívhatsz vagy elküldheted az önéletrajzodat. Ha nem beszélsz idegen nyelvet akkor legelőször egy nyelvtanfolyamra iratkozz be ahol megtanulhatod a szakmád szempontjából elengedhetetlenül fontos szavakat is. Sok sikert!
2009. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

bocs, a link lemaradt. Mellesleg nagyon jól megfizetik a hegesztőket, ha nem beszélsz nyelvet akkor szerintem minél előbb kezdj el tanulni mert nagyon megéri az időt és az energiát.

tehát a link:

[link]

2009. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. okt. 11. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen, remélem tudtam segíteni
2009. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!