Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionos szeretnék lenni...

Kamionos szeretnék lenni megvan a jogsi minden mit vigyek magammal az útra ami fontos lehet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Türelmet barátom, türelmet.
2013. jún. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az is kell tudom de felszerelésre gondoltam
2013. jún. 15. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes kialakítani egy állandó, gyorsan összepakolható készletet. Gázfőző, kis gázpalack, edények, evőeszközök. Tisztálkodószerek, szemetes zsák, kéztörlő szalvéta. WC papír, nem mindenütt van, és egészségesebb sajátot használni. Érdemes kis úti gyógyszertárat összeállítani, fájdalomcsillapító, valami hasmenés ellen, hasonlók. Kis nyomós szappan, megáll az ajtó zsebében tankolás, rakodás után csak egyszerűen nyom belőle az ember. Demizson, legalább 10 de inkább 20 literes. Én nem csak egy hálózsákot viszek, hanem rendes ágyneműt, úgy alszom, ahogy otthon, a kényelmen, kaján, tisztálkodáson nem szabad spórolni. Könyvek, laptop unalom ellen ha várakozni kell. Kajával óvatosan, kerülni kell a romlandó élelmiszert. Nekem van a Volvo hűtőjében egy kis fagyasztó is, virsli lefagyasztva eláll sokáig, ha éhes vagyok csak bedobom forró vízbe. Apropó fülkében főzés: forrázásveszély, tapasztalatból mondom.

Klumpa vezetéshez - nem izzad a láb, papucs zuhanyzáshoz - gombaveszély (keserű tapasztalat). Naptej - ha nyáron tengerpart mellé vetődnél, de a kocsi mellett főzőcskézés közben is le lehet égni.

Műszaki kellékek: egy - két szerszám, de leginkább az indítókábelt emelném ki. Kb. ennyi jutott eszembe, menet közben majd lassanként úgyis kialakul, minden a helyére kerül.

2013. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszodat
2013. jún. 20. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!