Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék diákmunkát?

NekoOo kérdése:

Hol találhatnék diákmunkát?

Figyelt kérdés

A nyáron mindenképpen szeretnék dolgozni (nem akarom egész nyáron a szüleimet húzni.) Ha esetleg tudtok Monoron vagy vonzáskörében melót dobjatok egy üzenetet.

Köszönöm. :3 (tudom hogy nem itt van ennek a helye, de már végső elkeseredésemben írtam ki ide is.)



2013. jún. 15. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor már megvannak telve azok a helyek,ahova diákot vesznek fel!Nem hiába mondják azt a szövetkezetek,hogy nyár előtt jóval kell regizni ide oda,h biztos legyen munkád
2013. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A közeli diákszövetkezetnél érdeklődj, ha elmúltál már 15 éves, hátha akad még valami. De igaza van az első válaszolónak, ilyenkor már rég beteltek a helyek, már áprilisban el kellett volna kezdened keresgélni.
2013. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmikèpl sem akarok diàkszövetkezet àltal dolgozni. Maszekra gondoltam. Ès màr àprilis òta keresek, szüntelen. De eddig sehol semmi.
2013. jún. 15. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha diákként akarsz,maszekként szerintem sokat nem fogsz találni!Max adj fel hirdetést apródon,jofogáson!Sok munkahely csak diákszövetkezetnél lévő diákokat keresnek
2013. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szövetkezet nélkül még kevesebb esélyed van. A munkáltatók leginkább azért alkalmaznak diákot, mert olcsóbb a foglalkoztatásuk, de ez csak akkor érvényes, ha szövetkezeten keresztül veszik fel. Ha csak úgy simán, akkor ugyanúgy mindent fizetni kell utánuk, mintha nem diák esetében. És a diák fizetéséből is több a levonás ezáltal.
2013. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!