Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 50 km szerintetek legyőzhető...

50 km szerintetek legyőzhető táv, ha munkáról van szó? 50 km-re kaptam munkát, de nem szívesen költöznék az adott városba.

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szivesen költöztök akkor nem nem legyözhetö.

Ha szívsen mentek akkor igen.


Mi pár 200 km-t költöztünk.

Èn nö vagyok és ott éltünk, ahol a párom dolgozott egy informatikai cégnek. Nem kaptam munkát sehol sem, és akkor jött egy lehetöség 200km-re tölünk. A férjem mondta, próbáljam meg, majd ha felvesznek akkor elgondolkodunk hogyan oldjuk meg a többit. Megpróbáltam és felvettek. A férjem meg bement a fönökéhez és megkérdezte, dolgozhatna-e otthonról teljes munkaidöben. Megengedték neki. Elköltöztünk. 30-km re tölünk volt egy másik irodája a cégnek (amit akkor még nem tudunk), és elkezdett oda bejárni. Ekkor felfedezte egy másik manager az irodában és bevette magához(több pénzért), majd mikor a manager új céghez ment, a férjemet rögtön vitte magával. Vagy is csak jót hozott a költözés.

2013. jún. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen!
2013. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem szívesen költözöm
2013. jún. 16. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:

És nem fér bele a költségvetésbe egy max 10 éves dízel autó ?


1.4 dízelek hosszútávon 80-al 3.5L/100km

2013. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
50km még tömegközlekedéssel sem sok, ha van közvetlen és sűrű járat.
2013. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!