Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legjobban fizettet...

Melyek a legjobban fizettet orvosi szakterületek?

Figyelt kérdés

Csak Magyarországi bérek érdekelnek.

Eltöltött évek, éves lépcsőkben lenne a legjobb.

/becsült hálapénz külön zárójelben odaírható/


2013. jún. 16. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Privát praxissal fogorvosok, plasztikai sebészek - de szinte bármely sebészi terület.

Ugyanígy a szülész-nőgyógyász. Sima bekukkantásért 10 rugó alatt még sehol nem fizettem, a szülésekről csak hallottam, hogy százezrek repkednek.

2013. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

aneszteziológia - intenzív


Ezek nélkül megáll minden, és jól lehet privátban is dolgozni (szájsebész, plasztika, bármi egyéb) Viszont hála pénz nem igen van!

2013. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aneszteziológus és intenzív orvos évente 2x kap hálapénzt kb...


Jól keresni sebészként (plasztikai, műtéti), fogorvosként és szülész / nőgyógyászként lehet.

2013. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Annyira nem értek hozzá, viszont csak tapasztalatból tudom írni, hogy szerintem is a legjobban kereső orvosok között van a szülész/nőgyógyász.Amikor szültem a kisfiamat aznap még az orvosomnak 3 "betege" is szült.Ha csak abba belegondolunk hogy fejenként 30 ezret hagytunk ott nála egy nap alatt ..... 120 ezer forint az elég jó egy nap alatt...Fogadott orvos volt viszont árat nem mondott, gondolom volt olyan beteg aki ott hagyott nála akár 100 ezret is a szülésért.....
2013. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valóban ezek keresnek a legjobban, ezek után jön az igazságügyi orvosszakértő, jobb pozícióban lévő belgyógyász, traumatológus, valamint azok ortopéd orvosok, akik ortopéd műtéteket végeznek.
2017. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!